TV'de Spor
Trabzonspor - Gaziantep FK
BeIN Sports 1 (Canlı) 28 Nisan Pazar 19:00
- 22 Nisan
Pazartesi - 23 Nisan
Salı - 24 Nisan
Çarşamba - 25 Nisan
Perşembe - 26 Nisan
Cuma - 27 Nisan
Cumartesi - 28 Nisan
Pazar
-
Canlı
07:00
A Spor Sabah Sporu (Futbol)
-
Diğer
08:00
TV 8,5 Klasikler (Futbol)
-
Canlı
08:55
TRT Spor Yıldız Hyundai Dünya Okçuluk Kupası 1. Ayak (Diğer)
-
Diğer
09:00
TV 8,5 Şampiyonlar Ligi Finalleri / 2006-2009 (Futbol)
-
Canlı
09:15
TRT Spor 19. İstanbul Yarı Maratonu (Futbol)
-
Canlı
10:00
A Spor Yaşasın Hafta Sonu (Futbol)
-
Diğer
10:15
TRT Spor Spor Sabahı (Futbol)
-
Diğer
11:00
TV 8,5 Son Karar (Futbol)
-
Diğer
11:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
Canlı
11:00
TRT Spor 59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu (Futbol)
-
Diğer
12:00
A Spor Spor Ajansı (Futbol)
-
Diğer
13:00
BeIN Haber Gün Ortası (Futbol)
-
Canlı
13:15
TV 8,5 NEC Nijmegen - AZ Alkmaar (Futbol)
-
13:15
Bilyoner TV Zwolle - Heracles (Futbol)
-
13:15
Bilyoner TV NEC Nijmegen - AZ Alkmaar (Futbol)
-
Canlı
13:30
S Sport Inter - Torino (Futbol)
-
Diğer
13:30
TRT Spor Avrupa Stüdyosu (Futbol)
-
13:30
Bilyoner TV Inter - Torino (Futbol)
-
Canlı
14:00
beIN Connect Metz - Lille (Futbol)
-
Canlı
14:00
FB TV Fenerbahçe (K) - Ataşehir Bld (K) (Futbol)
-
Diğer
14:00
A Spor Arşiv Odası (Futbol)
-
14:00
Bilyoner TV Metz - Lille (Futbol)
-
Canlı
14:30
Tivibu Spor 2 Nürnberg - Karlsruher (Futbol)
-
Canlı
14:30
Tivibu Spor 4 Magdeburg - Osnabrück (Futbol)
-
Canlı
14:30
Tivibu Spor 3 W. Wiesbaden - Greuher Fürth (Futbol)
-
Canlı
14:30
S Sport Plus St. Mirren - Rangers (Futbol)
-
14:30
Bilyoner TV Nürnberg - Karlsruhe (Futbol)
-
14:30
Bilyoner TV Wehen - G. Fürth (Futbol)
-
14:30
Bilyoner TV ST Mirren - Rangers (Futbol)
-
14:30
Bilyoner TV Genk - Club Brugge (Futbol)
-
Canlı
15:00
S Sport Plus Cadiz - Mallorca (Futbol)
-
Canlı
15:00
TBF YouTube Konya BBSK - Nazilli Bld (Basketbol)
-
Canlı
15:00
TBF YouTube YTR Bodrum (K) - Danilo's P. Bursa (Basketbol)
-
Diğer
15:00
TRT Spor Hedef Süper Lig (Futbol)
-
Diğer
15:00
A Spor Maç Günü (Futbol)
-
Diğer
15:15
TV 8,5 PSG Şampiyonlar Ligi Grup Maç Özetleri (Futbol)
-
Canlı
15:30
BeIN Sports 5 ONVO Büyükçekmece - Aliağa Petkim (Basketbol)
-
Canlı
15:50
TRT Spor Yıldız Avrupa Judo Şampiyonası (Diğer)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Keçiörengücü - Ümraniyespor (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Erzurumspor - Çorum FK (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Göztepe - Gençlerbirliği (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Kocaelispor - Bandırmaspor (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Giresunspor - Sakaryaspor (Futbol)
-
Canlı
16:00
BeIN Sports 3 Tottenham - Arsenal (Futbol)
-
Canlı
16:00
BeIN Sports 1 Pendikspor - Kayserispor (Futbol)
-
Canlı
16:00
BeIN Sports 2 Alanyaspor - İstanbulspor (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Boluspor - Altay (Futbol)
-
Canlı
16:00
beIN Connect Bournemouth - Brighton (Futbol)
-
Canlı
16:00
S Sport 2 Bologna - Udinese (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Adanaspor - Manisa FK (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Şanlıurfaspor - Eyüpspor (Futbol)
-
Canlı
16:00
TRT Spor Tuzlaspor - Bodrum FK (Futbol)
-
Diğer
16:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
16:00
Bilyoner TV Bologna - Udinese (Futbol)
-
16:00
Bilyoner TV Strasbourg - Nice (Futbol)
-
16:00
Bilyoner TV Clermont - Reims (Futbol)
-
16:00
Bilyoner TV Lorient - Toulouse (Futbol)
-
Canlı
16:30
Tivibu Spor 1 M'Gladbach - Union Berlin (Futbol)
-
16:30
Bilyoner TV M'Gladbach - Union Berlin (Futbol)
-
Diğer
16:45
TRT Spor Hedef Süper Lig (Futbol)
-
Canlı
17:00
S Sport Plus Dundee FC - Celtic (Futbol)
-
Canlı
17:00
TRT Spor Yıldız Artistik Cimnastik Erkekler Avrupa Şampiyonası (Diğer)
-
17:00
Bilyoner TV Dundee - Celtic (Futbol)
-
17:00
Bilyoner TV Olympiakos - Lamia (Futbol)
-
Canlı
17:15
S Sport Granada - Osasuna (Futbol)
-
Diğer
17:15
TV 8,5 Fiorentina Konferans Ligi Yarı Final Yolu (Futbol)
-
Canlı
18:00
BeIN Sports 5 Türk Telekom - Beşiktaş Emlakjet (Basketbol)
-
Diğer
18:00
BeIN Haber Ana Haber (Futbol)
-
Diğer
18:00
TRT Spor Hedef Süper Lig (Futbol)
-
Canlı
18:05
beIN Connect Rennes - Brest (Futbol)
-
18:05
Bilyoner TV Rennes - Brest (Futbol)
-
Canlı
18:30
Tivibu Spor 3 Mainz - Köln (Futbol)
-
Canlı
18:30
BeIN Sports 3 Nottingham Forest - Manchester City (Futbol)
-
18:30
Bilyoner TV Mainz - Köln (Futbol)
-
Diğer
18:45
TV 8,5 Club Brugge Konferans Ligi Yarı Final Yolu (Futbol)
-
Canlı
18:45
TRT Spor Yıldız Avrupa Boks Şampiyonası (Diğer)
-
Canlı
19:00
S Sport 2 Napoli - Roma (Futbol)
-
Canlı
19:00
BeIN Sports 1 Trabzonspor - Gaziantep FK (Futbol)
-
Canlı
19:00
S Sport Plus Atalanta - Empoli (Futbol)
-
Canlı
19:00
BeIN Sports 2 Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü (Futbol)
-
Diğer
19:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
Diğer
19:00
TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
-
Diğer
19:00
A Spor Skorbord (Futbol)
-
19:00
Bilyoner TV Napoli - Roma (Futbol)
-
19:00
Bilyoner TV Atalanta - Empoli (Futbol)
-
Canlı
19:30
S Sport Villarreal - Rayo Vallecano (Futbol)
-
Canlı
19:30
EXXEN PAOK - AEK (Futbol)
-
Canlı
19:30
S Sport Plus U.S Gilloise - Antwerp (Futbol)
-
Canlı
19:30
TRT Spor Yıldız Heybeli Ada - ASSK (Su Topu 3-4'lük maçı) (Diğer)
-
19:30
Bilyoner TV PAOK - AEK Athens (Futbol)
-
19:30
Bilyoner TV U.S Gilloise - Antwerp (Futbol)
-
19:30
Bilyoner TV Villarreal - Vallecano (Futbol)
-
Diğer
19:45
A Spor Devre Arası (Futbol)
-
Canlı
20:00
BeIN Sports 4 Lyon - Monaco (Futbol)
-
Diğer
20:00
A Spor Skorbord (Futbol)
-
20:00
Bilyoner TV Lyon - Monaco (Futbol)
-
Canlı
20:30
Tivibu Spor 1 Darmstadt 98 - Heidenheim (Futbol)
-
Canlı
20:30
TV 8,5 Panathinaikos - Aris (Futbol)
-
Canlı
20:30
BeIN Sports 5 Bahçeşehir - TOFAŞ (Basketbol)
-
20:30
Bilyoner TV Panathinaikos - Aris (Futbol)
-
Diğer
21:00
TRT Spor Stadyum (Futbol)
-
Diğer
21:00
A Spor 90+1 (Futbol)
-
Canlı
21:45
S Sport Plus Fiorentina - Sassuolo (Futbol)
-
21:45
Bilyoner TV Fiorentina - Sassuolo (Futbol)
-
Canlı
22:00
BeIN Sports 4 Marsilya - Lens (Futbol)
-
Canlı
22:00
S Sport 2 Real Betis - Sevilla (Futbol)
-
22:00
Bilyoner TV Real Betis - Sevilla (Futbol)
-
22:00
Bilyoner TV Marsilya - Lens (Futbol)
-
Canlı
22:30
S Sport Plus Dallas - LA Clippers (Basketbol)
-
Diğer
22:30
A Spor Takım Oyunu (Futbol)
-
22:30
Bilyoner TV Porto - Sporting CP (Futbol)
-
Diğer
23:00
TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
-
Diğer
01:00
TRT Spor Futbol Gecesi (Futbol)
-
Canlı
03:00
S Sport Plus New Orleans - Oklahoma (Basketbol)
-
Canlı
03:00
S Sport Plus Miami - Boston (Basketbol)
-
Canlı
03:00
S Sport Plus Washington Capitals - NY Rangers (Diğer)
Reklam
- 10:42 Paul Onuachu: "Kalmak istiyorum"
- 10:33 Muhammed Cham, Trabzonspor'u bekliyor!
- 10:28 Serdar Topraktepe'nin planı nakış gibi işledi
- 10:26 Okan Buruk'tan Kerem Aktürkoğlu'na moral
- 10:07 Beşiktaş'ta Reus için yeni plan!
- 10:06 Okan Buruk'un istediği Polonyalı yıldız!
- 09:50 Fenerbahçe'ye Jota Silva'dan kötü haber: Dev rakipler!
- 09:48 Arda Güler'in maçı Bilyoner'de!
- 09:46 Galatasaray'a Fransa'dan yeni Boey: Sael Kumbedi
- 09:30 Uğur Meleke'den Beşiktaş değerlendirmesi
- 01:02 Samsunspor - Trabzonspor: Muhtemel 11'ler
- 00:41 Fenerbahçe Beko tarihe geçmek için sahada
- 00:22 Milli atletler Ramil Guliyev ile Salih Teksöz'den bronz madalya
- 00:20 Galatasaray'da Sivasspor öncesi sakatlık!
- 00:15 Los Angeles Lakers'ta Darvin Ham dönemi sona erdi
- 00:12 Dünya Çocuklar Futbol Kupası düzenlenecek
- 00:08 Hüseyin Aytekin: ''Beşiktaş'ı yenip finale kalacağız''
- 00:02 Luton Town'dan kümede kalma yolunda kritik puan
- 23:59 Jonas Svensson: ''Kupayı kazanmak istiyoruz''
- 23:58 Sasa Obradovic: "Akıllı oynadık"
- 23:57 Athletic Bilbao'da Williams kardeşler yine şov yaptı!
- 23:53 Lens sahasında Lorient'i rahat geçti
- 23:41 Fatih Tekke: ''Skordan değil oyundan memnunum''
- 23:40 Torino'da gol sesi çıkmadı!
- 23:39 Emre Belözoğlu: ''Beşiktaş'a meydan okuyacağız''
- 23:32 Beşiktaş'ta Colley, gol sayısını 8 yaptı
- 23:25 Beşiktaş'ta Joe Worrall siftah yaptı
- 23:24 Leipzig deplasmanda 1 puana razı oldu
- 22:55 Ibrahim Olawoyin: "Bir puan hiç fena olmazdı"
- 22:51 Jasikevicius: "Çılgınlar gibi savaşacağız!"
- 22:47 Halim Okta: "Kupa öncesi moral oldu"
- 22:46 İlhan Palut: "Yine çok kötü goller yedik"
- 22:42 Rachid Ghezzal: "Kupa öncesi çok önemliydi"
- 22:42 Fenerbahçe Beko, seriyi bitiremedi
- 22:27 Worrall: "Kendimi kanıtlamaya çalışıyorum"
- 22:22 Salih Uçan: "Kupa muhteşem olacak"
- 22:03 Beşiktaş, 90+7'de kazandı!
- 21:58 Montpellier kazandı, rakibini sıralamada geçti
- 21:56 Ankara'da kazanan çıkmadı!
- 21:35 Beşiktaş'a Semih'ten kötü haber!
- 21:13 Beşiktaş'ta sakatlık!
- 20:56 Ebrar Karakurt, Rusya Ligi'nde sezonun MVP'si!
- 20:55 Galatasaray sutopunda şampiyon!
- 20:55 Beşiktaş penaltı bekledi, hakem oyunu devam ettirdi!
- 20:46 Jorge Jesus'tan şampiyonluk açıklaması!
- 20:44 CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi, Manavgat etabıyla başlayacak
- 20:37 1905 GSYİAD Başkanı Hatipoğlu istifa etti
- 20:14 Beşiktaş'ın golü VAR'dan döndü!
- 20:12 Bilet kuyruğunda 16 kişi baygınlık geçirdi!
- 19:58 Milli atlet Tuğba Danışmaz'dan altın madalya!
- 19:55 Uluslararası Akdeniz Yat Şampiyonası devam ediyor
- 19:53 Süper Lig ekibi 3 saatte yeni hocasını açıkladı!
- 19:39 UEFA'dan EURO2024 için değişiklik!
- 19:37 Domenec Torrent'in yeni adresi şaşırttı!
- 19:36 Karakucak Güreş Festivali düzenlendi
- 19:31 Beşiktaş Emlakjet'ten Samsunspor'a 56 sayı fark
- 19:01 Beşiktaş - Çaykur Rizespor: İlk 11'ler
- 18:56 Aliağa Petkimspor, Burak Gören ile 'devam' dedi
- 18:37 Erden Timur yeni dönemde olacak mı?
- 18:27 Graeme Souness: "Salah gördüğüm en bencil oyuncu"
EN ÇOK OKUNANLAR