Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Raptors, 76ers'ın Simmons karşılığında sunduğu teklifi "reddetti"

Toronto Raptors'ın, Philadelphia 76ers'ın Ben Simmons karşılığında sunduğu takas teklifini reddettiği iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Toronto Raptors'ın, Philadelphia 76ers'ın Ben Simmons karşılığında sunduğu takas teklifini reddettiği iddia edildi.

Raptors'ın, Simmons'ı takas yoluyla almak isteyen takımlar arasında yer aldığı belirtilmişti. Toronto, 2021-22 sezonu için kadrosunu yeniden düzenlemeye çalışırken, All-Star oyuncuyu da kadrosuna ekleme niyetindeydi.

Action Network'ten Matt Moore'a göre, Sixers ve Raptors arasında Simmons için yakın görüşmeler gerçekleşmiş olsa da, bu görüşmeler şu anda 'fazla ağırlık taşımıyor':

"Birden fazla kaynak, Toronto Raptors'ın Simmons'a 'ciddi şekilde' ilgi duyan bir takım olarak ortaya çıktığını doğrulamıştı. Görüşmelere yakın bir kaynak, tartışmaların henüz belli bir ağırlık tanışmadığını söyledi.

Görüşmelere yakın olanlar da dahil olmak üzere birçok kaynak, 76ers'ın Simmons karşılığında Raptors guardları Kyle Lowry, Fred VanVleet, OG Anunoby ve Perşembe günkü Draft'ın 4. seçimini istediği takas paketinin, Toronto tarafından reddedildiğini söyledi."

Raptors, 76ers ile 2021 playoffları sırasında hayal kırıklığı yaratan Simmons için çekirdeğinden vazgeçmeye hazır durumda değil.

Philadelphia'nın Simmons'dan vazgeçmesinin nedeninin, hücum tarafında gösterdiği sıkıntıların takımın playoffların ikinci turda elenmesinde büyük rol oynaması olduğu söylenegelmişti.