İrfan Can transferinde kıran kırana: 8 milyon euro

Galatasaray,'ın İrfan Can Kahveci transferinde pazarlıklar devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar, 25 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katabilmek için Göksel Gümüşdağ'ın kolaylık sağlamasını istiyor.

Abone Ol
İrfan Can transferinde kıran kırana: 8 milyon euro
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2021 12:48
Galatasaray'da transfer gündeminin 1 numaralı maddesi olan İrfan Can Kahveci transferinde pazarlıklar devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar, 25 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katabilmek için Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın bonserviste kolaylık sağlamasını bekliyor.

Yıldız oyuncu da bu yöndeki isteğini gösterirken, babası Hacı Bektaş Kahveci, "İrfan Can, Galatasaray'a gitmek istiyor. Göksel Gümüşdağ, 14 milyon Euro istiyormuş diye duydum. Başakşehir'den artık gitmek istiyor. İrfan Can Fenerbahçeli'ydi, ama dayıları Galatasaraylı yaptı" ifadelerini kullanmıştı

TÜM ŞARTLARI ZORLUYORLAR
8 MİLYON EURO BANDINA DOĞRU

Fatih hocanın dört gözle beklediği bu kritik operasyonda, Sarı-Kırmızılı kulüp ise İrfan'ın bonservis bedelini 8 milyon Euro bandına çekmeye çalışıyor.

Oyuncunun Galatasaray'a gelme isteği, Cim Bom'un bu süreçteki en büyük avantajı. Galatasaray'a yakın kaynaklar, sürecin olumlu bir çizgide ilerlediğini ifade ederken, Başakşehir cephesinde ise daha ciddi bir teklif beklentisi söz konusu. Sarı-Kırmızılı yönetim, transferin son gününe kadar İrfan Can transferi için tüm şartları zorlayacak gibi görünüyor.

'OCAK'TA BİR KISMINI VERELİM'

Galatasaray milli oyuncuyu kadrosuna katabilmek için farklı ödeme formülleri ile turuncu lacivertlilerin kapısını çalmış durumda. Ağırlıklı plan ocak ayında 4-4.5 milyon Euro civarında ödeme yapıp, sezon sonunda yine UEFA'nın şartlarını bozmadan bir ödeme daha gerçekleştirip İrfan Can'ın bir sonraki satışından da Başakşehir'e pay teklif ederek kulübünü ikna etmek. 

 


Tümü
TÜMÜ