Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq, en iyi oyununu Halle Berry izlerken oynamış!

NBA efsanesi Shaquille O'Neal, ünlü aktris Halle Berry'nin, şimdiye kadarki en iyi oyununu oynaması için kendisine nasıl ilham verdiğiyle ilgili komik bir hikaye paylaştı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Shaquille O'Neal, ünlü aktris Halle Berry'nin, şimdiye kadarki en iyi oyununu oynaması için kendisine nasıl ilham verdiğiyle ilgili komik bir hikaye paylaştı.

Cheslie Kryst of Extra ile yakın zamanda yaptığı röportajda Shaq, Halle Berry'nin New York Knicks'e karşı oynamak için kendisine nasıl ilham verdiğini anlattı.

O'Neal, Berry'nin ona baktığını gördüğünde serbest atış çizgisinde olduğunu söyledi ve onu fark ettiğinde, oyun onun için değişmişti:

"En iyi maçım New York Knicks'e karşıydı. Serbest atış yapmak üzereydim ve Halle Berry bana bakıyordu. Benche geri döndüm ve herkese 'Sakın şut atmayın. Her seferinde topu bana verin.' dedim. Bu benim en iyi maçımdı, çünkü Halle Berry oradaydı."

O'Neal, NBA tarihindeki en dominant ve güçlü oyuncu olarak kabul ediliyor. Ancak Berry'nin güzelliği O'Neal'ı en iyi performansına taşımış olsa da, Hall of Fame bu olayın hangi yılda gerçekleştiğini açıklamadı.