Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Riley: "Genç yıldızlardan oluşan bir takımımız var"

Miami Heat başkanı Pat Riley, Miami'de "genç yıldızlardan oluşan bir takım" inşa ettiğine inandığını söyledi.

Miami Heat başkanı Pat Riley, Miami'de "genç yıldızlardan oluşan bir takım" inşa ettiğine inandığını söyledi.

Bir radyo programında röportaj yapan Riley, şu ifadeleri kullandı:

"Genç yıldızlardan oluşan bir takımımız var. Yıldız olan veteran oyuncularımız var."

"Takımın kendi içinden gelişmesi, bir Büyük Üçlü olmasının ötesine geçerek kendi başının çaresine bakabilecek mi? Bunun dışında, oyuncuların yükselerek All-Star ve süperstarlara dönüşeceğini temin ederim."

"Yapmaları gereken şey, Büyük Üçlü'ye sahip olmaktan öteye geçmek ve bunu aşmaktır. Ve bence kendi içimizde bunu yapma olanağımız var."

Heat ekibi, geçtiğimiz sezonda takvim yılı olarak 2017 başından itibaren yarısında Warriors'tan sonra en az maç kaybeden ekipti.
7/24 NBA TÜRKİYE