Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Pelinka, Magic'in iddialarına yanıt verdi!: "Üzücü, ümit kırıcı.."

Lakers genel menajeri Rob Pelinka, Magic Johnson'ın "arkadan bıçaklama" yorumlarına cevap verdi ve söylenenleri "üzücü ve ümit kırıcı" olarak değerlendirdi.

Lakers genel menajeri Rob Pelinka, Magic Johnson'ın "arkadan bıçaklama" yorumlarına cevap verdi ve söylenenleri "üzücü ve ümit kırıcı" olarak değerlendirdi.

Johnson, 9 Nisan'da Los Angeles'ın Basketbol Operasyonları Başkanı görevinden istifa etmiş ve Pelinka'yı, Magic'in takımın ön ofisinden ayrılmasının bir parçası olarak öne sürerek, ikilinin ortaklığı sırasında "arkadan konuşmasıyla" suçladı.

Pelinka, Lakers'ın başantrenör olarak Frank Vogel'ı tanıttığı basın toplantısında bu iddiaları "Söylenenler doğru değil" diyerek reddetti ve şöyle yanıt verdi:

"Magic, birlikte çalışması inanılmaz bir insandır, odayı neşeyle ve vizyonla doldurur. Gerçekten, yanlış bir algı olduğuna inandığını düşünmek üzücü ve can sıkıcı. Ayrılmaya karar verdiğinden beri kendisiyle birkaç kez konuşmuştum ve çok sevinç dolu konuşmalar yapmıştık. Hatta, iki gün önce draft combine ve elimizdeki dördüncü sıra draft hakkı ile bu takımın sahip olduğu büyük geleceği değerlendirmiştik. O yüzden bu şeyleri duymak şaşırtıcı, ama her ilişkide olduğu gibi onunla konuşma ve tekrar bir araya gelme fırsatını dört gözle bekliyorum."