Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kings, ATL takasını Bogdan'ı tutmak için yapmış olabilir!

Philadelphia 76ers ve Charlotte Hornets'ın, Sacramento Kings guardı Bogdan Bogdanovic ile ilgilenen takımlar arasında olduğu, ancak Kings'in, Bogdanovic'in önümüzdeki yaz sınırlı bir oyuncu olması konusunda rahat oldukları açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers ve Charlotte Hornets'ın, Sacramento Kings guardı Bogdan Bogdanovic ile ilgilenen takımlar arasında olduğu, ancak Kings'in, Bogdanovic'in önümüzdeki yaz sınırlı bir oyuncu olması konusunda rahat oldukları açıklandı.

The Athletic, durumu şöyle rapor etti:

"Kings, Bogdan Bogdanovic için ciddi ilgi görüyor, ancak planlarından haberdar olan bir kaynak, takımın hala onu tutmak ve sınırlı serbest oyuncu olacağı yaz döneminde tekrar anlaşmaya çalışacaklarını söylüyor. Kyle Kuzma'nın bulunduğu Lakers-Kings anlaşması olasılığı tartışılmamıştı. Kaynaklar bana ve Shams Charania'ya, Philadelphia ve Charlotte'ın ilgilenen takımlar arasında olduğunu söylediler, ancak ligin yarısından fazlasının bir tür ilgi gösterdiği belli oluyor."

Sixers ve Hornets dışında Los Angeles Lakers'ın da Bogdanovic ile ilgilendiği iddia ediliyordu. Lakin, Sacramento ekibi Kuzma'yı alabilecekleri bir takas paketi konusunda pek "heyecanlanmamıştı".

BOGDAN İÇİN GEREKLİ FİNANSAL ESNEKLİĞİ SAĞLADILAR

New York Times'tan Marc Stein'a göre, Kings, Atlanta Hawks ile bugün yaptığı takası esneklik kazanmak ve Bogdanovic ile yeniden anlaşabilmek için yaptı:

"Kings'in Atlanta'yla takası için büyük bir motivasyon, Bogdan Bogdanovic ile yeniden anlaşmaktı... Ve lig kaynakları, Sacramento'nun kendisi için gelen herhangi bir kontrat teklifi ile eşleşme ve kendisini Sacramento'da tutmak için gerekli finansal esnekliği sağlama konusunda iyimser olduğunu söylüyorlar."