Fatih Terim'in hazırlık maçında izleyip, beğendiği genç!

Galatasaray takımının yaş ortalamasını düşürmek ve genç, gelecek vaat eden oyunculara yatırım yapmak isteyen Fatih Terim, gözdesini de belirledi. Tecrübeli hoca, Ümraniyespor'da forma giyen Muammer Denizhan Taşar'ı çok beğendi ve adım adım takibe aldı, ilk hamle de yapıldı.

Haber; Hürriyet, Fotoğraf; Galatasaray.org
Abone Ol
Fatih Terim'in hazırlık maçında izleyip, beğendiği genç!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ekim 2020 10:16
Galatasaray'ın, Ümraniyespor ile oynadığı ve 2-0 kazandığı hazırlık maçında sonuçtan ziyade Terim'in dikkatini Denizhan Taşar çekti. Hem sağ hem de sol kanatta forma giyen oyuncunun Galatasaray defansı karşısında çok iyi bir maça imza attığı ve sürati, adam eksiltme özelliği ile Fatih Terim'i Florya'daki hazırlık maçında etkilediği öğrenildi.

Ümraniye alt yapısında yetişen ve bu sezon A Takıma yükselen 20 yaşındaki futbolcu, Fatih Terim'in ajandasında en üst sıradaki yerini aldı. Bu sezon yeni yükseldiği Ümraniyespor A Takımı'nda da 3 maça da ilk 11 başlayan Denizhan Taşar'ı elinden kaçırmak istemeyen Galatasaray teknik heyeti de, ilk adımı attı.

Galatasaray teknik heyetinde Fatih hocanın yardımcıları Denizhan Taşar için temas kurarak "öncelik sözü" aldı.

"OCAK AYINDA ÖNCELİK VERİN"

Sarı kırmızılıların, Fatih hocanın beğendiği genç isim için " Ocak ayında transferi adına önceliği bize verin. Kimseye de Denizhan için söz vermeyin. Sizden tek isteğimiz bu. Zamanı gelince konuşuruz" diyerek 20 yaşındaki oyuncu için ilk hamlesini de yaptı.

Sarı kırmızılı kulübün scout ekibi ve teknik heyetinin performansı, gelişimini yakından takip ettiği 20 yaşındaki futbolcu için Ocak ayında transfer adına somut adım atmayı planlıyor.Tümü
TÜMÜ