"Yusuf Yazıcı, ona güvenebileceğimi gösterdi"

Lille Teknik Direktörü Christophe Galtier, Sparta Prag'a karşı hat-trick yapan Yusuf Yazıcı hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; EPA
Abone Ol
'Yusuf Yazıcı, ona güvenebileceğimi gösterdi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ekim 2020 11:51
Fransa Ligi takımlarından Lille'in Sparta Prag'ı deplasmanda 4-1 yendiği maça hat-trick yapan milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı damga vurdu.

4 SENE SONRA BİR İLK!

Yusuf Yazıcı, 2016'da Arda Turan'ın Barcelona'da Mönchenladbach'a yaptığının ardından yabancı takım formasıyla Avrupa kupalarında hat-trick yapan ilk Türk oldu.

"YUSUF YAZICI'YA GÜVENEBİLİRİM"

Lille Teknik Direktörü Christophe Galtier, Yusuf Yazıcı'nın son dönemde artan performansı hakkında açıklamalarda bulundu.

Christophe Galtier "Yusuf Yazıcı'ya 16,5 milyon euro gibi önemli bir yatırım yaptık. Geldiğinde bu kadar iyi durumda değildi ve bir de talihsiz sakatlık yaşadı. Sonrasında koronavirüs arası, daha sonra ise takım, Yusuf olmadan iyi bir başlangıç yaptı. Ancak Yusuf Yazıcı, ona güvenebileceğimi bana gösterdi. Artık ne yapması gerektiğini daha iyi biliyor. Bu performansı devam edecektir" diye konuştu.

YUSUF YAZICI'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yusuf Yazıcı "Ben hep çok çalışmanın gücüne inandım. İnsanın hayatında inişler, çıkışlar olabiliyor. Üzüntüler, sevinçler yaşanabiliyor. Ama bir tek şey değişmiyor; çok çalışmak, doğru zaman geldiğinde karşılığını veriyor. Çalışmaya ve inanmaya devam… " ifadelerini kullandı.

UEFA'DA HAFTANIN 11'İNE GİRDİ


Tümü
TÜMÜ