Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Vardon: "Lakers, LeBron'u takas etmez"

The Athletic'ten Joe Vardon, Los Angeles Lakers'ın LeBron James'i takas etme olasılığının düşük olduğunu söyledi.

The Athletic'ten Joe Vardon, Los Angeles Lakers'ın LeBron James'i takas etme olasılığının düşük olduğunu söyledi.

Yakın zamanda takas söylentileri çıkan James, geçtiğimiz yıl Lakers ile dört yıllığı 154 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı.

"Tampering" isimli podcastte Vardon, şu ifadeleri kullandı:

"Yaptığım bir başka görüşme, LeBron'un takas olabileceği fikri üzerineydi. Yaklaşık 10 genel menajer ile konuştum ve yaklaşık sekiz tanesi LeBron'un takas olmasını beklemediklerini söyledi. En azından bu yıl değil. Kalan iki kişi bu konuda daha meraklıydı, ancak Lakers'ın bu yıl bunu yapmasının bir anlam ifade etmeyeceğini gördüler. LeBron sende. Şansını denemelisin. Bu yıl serbest oyuncu döneminde ne olacağını görmelisin."

Vardon, James'in ailesinin artık Los Angeles'a yerleştiğini ve oğlunun liseye başlamasıyla, ayrılma gibi bir planı olmadığına inandığını da belirtti:

"Los Angeles'ta yaşamaktan çok mutlu. Ailesi bu konuda çok mutlu. Bronny liseye başlayacak. Olmak istedikleri yer burası. LeBron başka bir yerde oynamak istemiyor. Kariyerinin geri kalanı için başka bir yere gitse, şoke olurdum. LeBron James Jr, Los Angeles'ta lisede okuduğu sürece, başka bir yerde oynamaya ilgisi olmayacaktır. Buradaki işi çözmek istiyor."