Sadakatsiz Çarşamba yeni bölüm canlı yayın izle 13. bölüm Kanal D

Canlı yayın Sadakatsiz 13. bölüm kesintisiz olarak yayınlanıyor. Yeni bölüm Sadakatsiz 13. bölümünde yine ortalık karışıyor ve birbirinden ilginç maceralar yayınlanacak. Kanal D ekranlarında 13 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan 13. bölüm izle, Sadakatsiz son bölüm yayın tek parça, full Sadakatsiz tek parça youtube ile ilgili merak edilenleri haberimizden okuyabilirsiniz.

13 Ocak 2021 11:30
Sadakatsiz Çarşamba yeni bölüm canlı yayın izle 13. bölüm Kanal D
Sadakatsiz 13. bölüm izle Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor ve youtube tek parça olarak da yayınlanıyor. Yayınlanan tüm bölümlerinde izleyicileri ekran başına kilitleyen Sadakatsiz 13. bölüm izle aramaları vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Çok sevilen Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Çarşamba ekranlara gelecek.

Sadakatsiz dizisi yeni bölümü yani 13. bölüm olarak 13 Ocak 2021 Çarşamba saat 20:00'de Kanal D'de yayınlanacak.

SADAKATSİZ 13. BÖLÜM CANLI İZLE KANAL D TIKLAYIN 

SADAKATSİZ 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ, NELER OLDU?

Volkan, Asya'ya olan duygularına engel olamıyor. Olay gecesi Turgay'ı Asya'nın evinde gören Volkan, kıskançlık yapıyor. Turgay'ın, Asya'nın yanında kalma ihtimali ise onu çileden çıkarıyor. Volkan, ne yapmaya çalışıyor? Asya, Volkan'ın kıskançlıkları karşısında ne yapacak?

SADAKATSİZ 11. BÖLÜM ÖZET İZLE TEK PARÇAAsya, Volkan'ın kendine karşı kötü bir şey yapmayı planladığının haberini alır. Ancak çok gecikmeden evine giren maskeli biri tarafından saldırıya uğrar. Asya'nın evine gizlice girip saldıran kişi kim? Asya kurtulacak mı?

SADAKATSİZ 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Volkan'ın yıllar sonra geri dönmesi ve Asya'da olan değişimleri görmesi Volkan'ı oldukça öfkelendirir. Asya ve Volkan'ı yan yana gören Derin şimdi ne yapacak?

SADAKATSİZ 9. BÖLÜM'DE NELER OLDU

Aradan geçen iki yılın sonunda Volkan geri dönüyor. Asya'nın karşısına çıkan Volkan içinde taşıdığı derin öfke ile eski karısı bir savaşa başlamanın hazırlığını yapıyor. Ali'yi de kendi tarafına çekmeye çalışan Volkan, Asya'ya neler yapacak?

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SADAKATSİZ DİZİ KONUSU

Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan harika bir eş ve oğulları Ali'ye şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya'nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan'ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek… Volkan'ı, evliliğini ve mutlu sandığı yuvayı sorgulamaya başladığında karşısına çıkan her bir iz, onu bambaşka sonuçlara ulaştırır. Asya bu hikayenin kurbanı olmamak için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

SADAKATSİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Cansu Dere (Asya Arslan)

Caner Cindoruk (Volkan Arslan)

Melis Sezen (Derin Güçlü)

Eren Vurdem (Mert Gelik)

Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik)

Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik)

Nazlı Bulum (Nil Tetik)

Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü)

Emir Tarık Tekin (Selçuk Dağcı)

Alp Akar (Ali Arslan)

Özge Özder (Derya Samanlı)

Burak Sergen (Haluk Güçlü)SADAKATSİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sadakatsiz dizisinin çekimleri Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yapılmaktadır.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü Çarşamba günleri yayınlanıyor. Bu hafta da 13 Ocak Çarşamba günü Sadakatsiz 13. bölümü yeni bölüm olarak yayınlanacak.

Televizyon izleyicilerinin son favori dizisi Sadakatsiz 13 Ocak 2021 Çarşamba Kanal D yeni bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni dizi Sadakatsiz ilk bölümünden itibaren herkesi ekran başına kilitlemişti.13 OCAK ÇARŞAMBA SADAKATSİZ İZLE

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'a Melis Sezen'in eşlik ettiği Sadakatsiz, ilk bölümü ile sosyal medyaya da damgasını vurdu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi yeni bölümü merakla bekleniyor. İlk bölümünde izleyicileri ekran başına kilitleyen Sadakatsiz dizisinde son bölüm yani yeni bölüm 13 Ocak 2021 Çarşamba günü yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümü reytingde ilk sıralarda yer alırken, #Sadakatsiz etiketiyle sadece dizinin yayın gününde sosyal medyada 15 milyon kişiye erişim sağlandı. Dizi, yoğun gündeme rağmen Türkiye'de trend listesinde saatlerce ilk sırada yer aldı.
SADAKATSİZ 12. BÖLÜM ÖZET İZLE


 


 
Daha fazla göster
yukarı ok