Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe: "Kawhi, LeBron'suz kazanabileceğini kanıtlamak istiyor"

Efsane oyuncu Kobe Bryant'a göre, Kawhi Leonard, geçtiğimiz yaz LA Clippers'ı Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James olmadan en üst düzeyde kazanabileceğini kanıtlamak için seçti.

Haber; Sporx.com
Efsane oyuncu Kobe Bryant'a göre, Kawhi Leonard, geçtiğimiz yaz LA Clippers'ı Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James olmadan en üst düzeyde kazanabileceğini kanıtlamak için seçti.

Bryant, Leonard ve yeni Clippers takım arkadaşı Paul George'un "her ikisinin de" yeni bir şey üstlenmenin zorluğundan zevk aldığını söyledi.

Kobe, James, Anthony Davis ve Lakers'ın tembel davranmayacaklarını ve heyecan verici bir Staples Center rekabeti için vaat ettikleri şey için hazırlanmış olacaklarını ekledi:

"İkisini de çok uzun zamandır tanıyorum ve ikisi de sert ve meraklı kişiler. Kawhi çaylakken, All-Star hafta sonu boyunca oturduğumu hatırlıyorum. Yanıma gelip oturdu ve oyun ile yaz rejimleriyle ilgili sorular sormaya başlamıştı. P.G. de aynı şekilde."

"Zeminin her iki tarafında da çok rekabetçiler. 'Bir sen sayı at, bir ben atayım' mentaliteleri yok. Buna inanmıyorlar. Daha çok 'Beni durduramazsın ve seni de kitlerim.' Bu farklı bir zihniyet. Çok fazla oyuncu buna sahip değil."

"KAWHI'I ALAMADINIZ AMA DAVIS'İ ALDINIZ"


George ve Leonard, Güney Kaliforniya'da büyümüşlerdi, ve Lakers'ın şampiyonluk kazandığı 2000'li yılların başlarında Bryant'ı izlemişler ve örnek almışlardı.

Kobe, şu şekilde devam etti:

"Kawhi'ın LeBron'la oynamaktan bağımsız olarak kazanma zorluğunu üzerine almak istediğinden eminim. Belki de bu P.G. için de aynıydı. Bence yeni bir şey üstlenme zorluğundan zevk alıyorlar. Bunun Lakers'a bir hakaret olduğunu sanmıyorum. Daha çok durumların ve L.A.'de ve Lakers'da neler olduğuyla ilgiliydi. Onlar yeni bir şeyler inşa etmenin zorluğunu yaşamak istediler."

"Ama Lakers da iyi iş çıkardı. Birçok Lakers taraftarının, Kawhi'ı alamadıkları için hayal kırıklığına uğradığını gördüm, ki haklılar da. Ama Anthony Davis'i aldınız. Lakers'ta iki doğaüstü adam var. İyi olacaklar. Los Angeles'ta olmak için çok güzel bir zaman."