Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Warriors, Edwards'ı takımın yeni yüzü yapmak istiyor" iddiası!

Golden State Warriors'ın, Ekim ayındaki NBA Draftı'nda 1. sıra draft hakkına sahip olması durumunda, Georgia Üniversitesi şutör guardı Anthony Edwards'ı seçecekleri iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
Golden State Warriors'ın, Ekim ayındaki NBA Draftı'nda 1. sıra draft hakkına sahip olması durumunda, Georgia Üniversitesi şutör guardı Anthony Edwards'ı seçecekleri iddia edildi.

San Francisco Chronicle'dan Connor Letourneau'ya göre Warriors, Edwards'ın geleceklerinin değerli bir parçasına dönüşebileceğine inanıyor gibi görünüyor. Bu, LaMelo Ball'un onların önceliği olmadığı ve kendisini takımın kadrosuna eklemek için seçmeyecekleri anlamına geliyor:

"Warriors, Ekim draftı'nda en tepedeki seçime sahip olursa, muhtemelen Georgia şutör guardı Anthony Edwards'ı alacak. Bir lig kaynağına göre, Golden State Warriors, Edwards'ın bu draft'ta hemen katkıda bulunabilecek ve önümüzdeki birkaç sezon içinde takımın yüzü olabilecek birkaç oyuncudan biri olduğuna inanıyor."

Warriors, normal sezonu NBA'deki en kötü dereceyle tamamlamıştı (15-50) ve 1 numaralı seçimi alması için %14'lük bir şansa sahip. Şu anki derecesiyle Golden State, 2020 NBA Draftında 5. sıradan daha aşağıya düşmeyecek.