İrem Sak olay itiraflar! İbrahim Selim ile bu gece programı

İrem Sak canlı yayın göğüs itirafı geldi! İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan İrem Sak açıklamalarıyla olay oldu. Samimi itiraflar yapan Sak "seksi görünmeyi seviyorum" dedi.

04 Nisan 2020 15:50
İrem Sak olay itiraflar! İbrahim Selim ile bu gece programı
İrem Sak olay göğüs itirafı! İbrahim Selim ile Bu Gece programı bu sefer evden yapıldı. Selim'in konuğu ise güzel oyuncu İrem Sak idi. Delirmeye ne kadar kaldı sorusuna kendiyle konuşarak yanıt veren Sak herkesi güldürdü. Sak karantina günlerini şöyle anlattı:
"Gönüllü karantinam devam ediyor. Spa kapalı, kuaför kapalı... Delilik levelim çok fark etmedi; ivme kazandı."

ESTETİK İTİRAFI
Sak estetikle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi: "Burum ameliyatı geçirdim onu saklayamam hem de tam üç kere... İlk ameliyatımdan sonra abimle çarpıştık ve tekrar ameliyat oldum. Ama sonuç iyi bence. Yapay durmuyor ama öncesi de felaket değildi. Burnumun içindeki sıkıntı sesimi etkiliyordu biraz da estetik anlamında düşündüm. Belki bir gün eski burnumu paylaşırım.

İREM SAK OLAY İTİRAFLAR İÇİN TIKLAYINOnun dışında minik minik dolgular olabilir yüzümde bilmiyorum. Hepsi de eridi zaten karantina döneminde."

SUNUCULUK İTİRAFI
Altın Kelebek sunuculuğu yaptığı zaman hatırlatılan Sak o dönemle ilgili şunları zorladı: "Çok gaza getirdiler; ne kadar zor olabilir ki dedik ve gördük! O günle ilgili bir klip izlemişliğim bile yok. Rejiyi sadece ben duyuyordum ve duyduğum şeyleri anlamıyordum. Herkes oradaydı o gün ve inanılmazdı. Biz çuvalladıkça her şey daha da kötüye gitti. Ebru Gündeş sahnedeydi ve biz arkada Ebru Hanım inince ne yapıyoruz onu tartışıyorduk. Büyük travma... Aman dediğim bir gece. Herkes kendi bildiği işi yapsın.""GÖĞÜS VAR FIŞKIRIYOR"

Sak "seksi görünmeyi seviyor musun" sorusuna ise "Tabii ki seviyorum" dedi. Sak açıklamasının devamında "Dekolte hala neden haber olur ki anlamıyorum. Namus öyle bir şey değil. Evet burada meme var push-up giyince fışkırıyor yanlardan fışkırıyor var böyle bir şey."İrem Sak kimdir ve kaç yaşındadır?

Başarılı oyuncu İrem Sak, yer aldığı dizi ve filmlerle adından söz ettirirken, internette en fazla araştırılan isimlerden biri olmaya devam ediyor. Özellikle magazin takipçileri ve televizyon izleyicileri, Yalan Dünya isimli diziyle çıkış yakalayan İrem Sak'ın hayatı ile ilgili bilgileri sık sık araştırıyor. Peki, İrem Sak kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, ünlü oyuncu hakkında merak edilenler.

Oyunculuğa ilk adımını Sizinkiler isimli tiyatro oyunuyla atan İrem Sak, son günlerin merak edilen isimler arasında yer alıyor. Reklam filmleri ile televizyon kariyerine başlayan İrem Sak, 2010 yılında Şen Yuva adlı dizi ile dizi hayatına başladı. İşte, İram Sak'ın hayatı ile ilgili bilgiler.

İREM SAK'IN HAYATI İLE İLGİLİ BİLGİLER

İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak aynı yıl içerisinde reklam filmerinde oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür'e dönmüştür.

2016'da ise yönetmenliğini Erol Özlevi'nin yaptığı, Murat Boz ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaştığı romantik komedi yapım Dönerse Senindir'de rol aldı.

Daha fazla göster
yukarı ok