Sporx Extra Arama Logo

İrem Sak'tan karantinada olay yaratan açıklamalar
17
EVDEN YAYIN
Koronavirüs salgınından korunma tedbirleri sürerken, İbrahim Selim ile Bu Gece programı bu sefer evden yapıldı. Selim’in konuğu ise güzel oyuncu İrem Sak idi. Delirmeye ne kadar kaldı sorusuna kendiyle konuşarak yanıt veren Sak herkesi güldürdü.
16
"ÜÇ TANE BURUN AMELİYATI GEÇİRDİM"

Sak estetikle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi: “Burum ameliyatı geçirdim onu saklayamam hem de tam üç kere… İlk ameliyatımdan sonra abimle çarpıştık ve tekrar ameliyat oldum. Ama sonuç iyi bence. Yapay durmuyor ama öncesi de felaket değildi. Burnumun içindeki sıkıntı sesimi etkiliyordu biraz da estetik anlamında düşündüm. Belki bir gün eski burnumu paylaşırım.

15
"SEKSİ GÖRÜNMEYİ SEVİYORUM"

Sak “Seksi görünmeyi seviyor musun” sorusuna ise “Tabii ki seviyorum” dedi.

14
"GÖĞÜS VAR FIŞKIRIYOR"

İrem Sak açıklamasının devamında “Dekolte hala neden haber olur ki anlamıyorum. Namus öyle bir şey değil. Evet burada meme var push-up giyince fışkırıyor yanlardan fışkırıyor var böyle bir şey” dedi.

13
SUNUCULUK İTİRAFI

Altın Kelebek sunuculuğu yaptığı zaman hatırlatılan Sak o dönemle ilgili şunları zorladı: "Çok gaza getirdiler; ne kadar zor olabilir ki dedik ve gördük! O günle ilgili bir klip izlemişliğim bile yok. Rejiyi sadece ben duyuyordum ve duyduğum şeyleri anlamıyordum. Herkes oradaydı o gün ve inanılmazdı. Biz çuvalladıkça her şey daha da kötüye gitti. Ebru Gündeş sahnedeydi ve biz arkada Ebru Hanım inince ne yapıyoruz onu tartışıyorduk. Büyük travma... Aman dediğim bir gece. Herkes kendi bildiği işi yapsın."

12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1