Diego Perotti testleri geçerse Antalya'da kadroda

Sağlık ekibinin uyguladığı tedaviye çok hızlı ve olumlu yanıt veren Diego Perotti'nin birkaç gün sonra takım idmanlarının ilk bölümüne katılması, bir hafta içinde de çalışmaların tamamına dahil olup 2 Kasım'da Antalya'da kadroda yer alması bekleniyor.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Diego Perotti testleri geçerse Antalya'da kadroda
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ekim 2020 08:11
Kadrosunu birbirinden flaş transferlerle güçlendiren Fenerbahçe'de yılın en önemli transferlerinden biri olarak kabul edilen Diego Perotti de takma katılmak için gün sayıyor. Yaklaşık 10 gündür Samandıra'da düz koşular yapan Perotti yapılacak bir dizi testlerden sonra takıma katılacak. Önce antrenmanların ilk 15-20 dakikalık bölümlerinde arkadaşlarıyla birlikte çalışacak olan Arjantinli yıldız bir hafta içinde de tam kapasiteyle antrenmanlarda yer alacak.

iYi HiSSEDiYOR

Perotti'nin kendisini çok iyi hissettiğini belirtmesine rağmen sağlık ekibi sıfır riskle hareket edip oyuncunun her iki ayağındaki kas yapısını inceleyecek testlere başladığı öğrenildi. Önce izoteknik ve kuvvet testi yapılan futbolcunun bacaklarındaki kuvvet asimetreleri ölçüldü. Bu sayede sakatlık bulunan ayakla diğer ayağın arasındaki farkın saptandığı, ardından oyuncunun kas yapısını tam anlamıyla belirleyecek testlere geçileceği belirtildi.

AÇIKLAMA: DENENECEK

Sakatlığı bulunan Diego Perotti bugünkü idmanın ilk bölümündeki çalışmaya katıldı. Arjantinli futbolcu, daha sonra takımdan ayrılarak özel programı dahilinde hazırlıklarını sürdürdü.

Tecrübeli kanat oyuncusunun gelecek hafta içinde antrenmanların tamamında takımla çalışmasının beklendiği, 2 Kasım'da oynanacak Fraport TAV Antalyaspor maçında da kadroya girme ihtimalinin bulunduğu aktarıldı.Tümü
TÜMÜ