(İZLE SOL YANIM) 9. bölüm Star TV Sol Yanım kesintisiz, Yeni bölüm Sol Yanım 9. bölüm izle

Sol Yanım izle 9. bölüm yeni bölüm detayları ile ilgili bilgiler yeni bölüm yayınlanmadan önce belli oldu. Yeni bölüm Sol Yanım dizisinde vatandaşlar izlemek için sabırsızlıkla bekliyor. Sol Yanım dizisinin bu bölümünde yine heyecanlı dakikalar sizleri bekliyor. Defne Samyeli'nin başrolünde oynadığı Sol Yanım dizisi 27 Ocak Perşembe 9. bölüm youtube izle bekleniyor. Star TV Sol yanım son bölüm ile birlikte izleyiciler ekran başına geçmeye hazırlanıyor. Saati geldiğinde Sol Yanım Star TV'de saat 20:00'de canlı yayın olacak.

27 Ocak 2021 10:54
(İZLE SOL YANIM) 9. bölüm Star TV Sol Yanım kesintisiz, Yeni bölüm Sol Yanım 9. bölüm izle
Sol Yanım Star TV full izle 27 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek ve izleyiciler merakla bekliyor. Son bölümde ne oldu ile birlikte yeni bölüm Sol Yanım 9. bölüm yaşananlar ekranlarda olacak. Yeni bölümüyle Sol Yanım dizisi tek parça Star TV ekranlarında yayınlanıyor 27 Ocak 2021 Perşembe gününde. İzleyicileri ve sıkı takipçileri Sol Yanım 8. bölüm izlemek için merakla bekliyor. Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisi ilk bölümünden itibaren televizyon izleyicilerini etkiledi ve beğenisini kazandı. Bu güzel dizide Sol Yanım son bölüm olarak biliniyor ve BKM yapımcılığını üstleniyor. Sol Yanım başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman yer alıyor. Yeni bölüm 9. bölüm olarak Sol Yanım son bölüm saati geldiğinde canlı olarak izleyebilirsiniz.

Star TV Sol Yanım dizisinin 9. bölümü her Perşembe günü olduğu gibi bu Perşembe de 27 Ocak 2021 tarihinde saat 20:00'de yeni bölüm yayınlanacak.

SOL YANIM 9. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
SOL YANIM SON BÖLÜM KONUSU

Babası Asena'yı kocasından para kaçırmakla suçlar. Asena da para biriktirdiğini söyleyip lafı dolandırır. Selim ise Serra'dan hayatında olmasını ister. Fakat Selim Burak'la konuşmasında Serra'ya olan aşkını gizler.

SOL YANIM 9. BÖLÜM FULL İZLE

SOL YANIM 7. BÖLÜMDE NE OLDU ÖZET

Selim, Serra'yı barışmaya nasıl ikna edecek? Biricik'in Ali'yle işbirliği nelere mal olacak? Asena'nın hamileliği Kutlusaylarda dengeleri nasıl değiştirecek? Burak'ın dönüşü Selim ve Serra ilişkisine nasıl etki edecek?

Serra'nın üst üste hayal kırıklığı yaşaması kendini sorgulamasına sebep olur ve Selim'in çevresindeki kızlarla yarışamayacağına inanır. Selim ise Biricik'in girişimlerine aldırış etmeden Serra'yı birlikte yemek yemeye ikna edince aşk yeniden alev alır. Kızının Selim'e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim'in kapılarına gelmesini engelleyemez.Asena, Barış'la yakın ilişkisi ifşa olunca İhsan'ın tehdidine maruz kalır. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini yeniden rayına oturtabileceğini düşünür. Bu uğurda da önündeki bütün engelleri yıkmaya hazırdır.

Ali'nin şantajı karşısında Biricik zor duruma düşer. Öte yandan Serra'yı kumpasa düşürebilmek için Nazlım'ı kullanmaya çalışınca olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Biricik'in imdadına yetişebilecek tek isim ise nihayet iyileşen Burak olacaktır.

SOL YANIM YOUTUBE TEK PARÇA FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SOL YANIM OYUNCULARI OYUNCU KADROSU

Sol Yanım dizisinin kadrosunda birbirinden önemli oyuncular yer alıyor. Star TV'de yayınlanan Sol yanım dizisinin oyuncuları:

OYUNCULAR

Özge Yağız
Tolga Mendi
Cemre Baysel
Emre Bey
Defne Samyeli
Cansel Elçin
Esra Bezen Bilgin
Deniz Barut
Taner Rumeli
Seda Akman
Benian Dönmez
Feyza Civelek
Tuğçe Açıkgöz
Ecem Atalay
Ergül Miray Şahin
Emre Dinler
Oktay Çubuk
Aleyna Şen
Yavuz Pekdiker
Demet Genç
Haydar Koyel
Celal Tak
Murat Balcı
Özgür Cem Tuğluk
Efe Taşdelen
Ayşe Kırca
Hasret Usneker

YENİ BÖLÜM SOL YANIM 7. BÖLÜM İZLE YOUTUBE TEK PARÇASOL YANIM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor. İstanbul'da gerçekleşen çekimler genellikle BKM Stüdyolarında yapılıyor.

SOL YANIM DİZİSİ NEDİR? SOL YANIM KONUSU


'Sol Yanım' seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi'nin veliahtı Selim'le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak.

Çok başarılı bir öğrenci olan Serra'nın burslu okuduğu, Selim'in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

SOL YANIM 6. BÖLÜM KONUSU ÖZETİ

Selim, babasını affedebilecek mi? Babaannesi Berrin'in gelişi Selim ile İhsan'ın arasını düzeltmeye yetecek mi? Burak'ın Serra ve Selim'i ayırmak için planı ne? Biricik en yakın arkadaşının ihanetini öğrenince ne yapacak? Selim'in kazasının asıl sorumlusu kim?

İhsan'ın kendisinden yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Selim, babasına çok kızarak doğum günü partisini terk eder. Selim'in yaşadığı hayal kırıklığı karşısında Serra, acısını dindirmek için ona destek olur.

Oğluyla barışmak için çabalayan İhsan, bir yandan da Emin'i bulmak için harekete geçer. Babasına karşı öfkesi yatışmayan Selim, karşı karşıya geldiklerinde babasına çok ağır sözler sarf eder. Selim'in babaannesi Berrin, yaşananları öğrenince apar topar İstanbul'a gelir. İhsan, Selim konusunda annesinden ağır sözler işitirken, Asena hakkındaki sert çıkışına da hayli şaşırır.

Biricik, Nazlım'dan videosunu yayanın Zeynep olduğunu öğrenince çok şaşırır. Nazlım ve Ali, Biricik'in oyununu bozmak için uğraşırken; plana Barbar da dahil olur. Biricik ve kız arkadaşlarından para koparmak için güç birliği yaparlar.

Burak için arkadaşları tarafından hoş geldin partisi düzenlenir. Selim'e hiçbir şey olmamış gibi davranan Burak, aynı zamanda Serra'yla ilişkisini bitirmek için plan yapar. Burak, Selim'in çapkınlığını Serra'nın aklına işlerken, Biricik de Serra'yı Burak'a karşı uyarır. Burak, Serra'yı unutmuş gibi yaparken; Biricik'le Selim'in arası açılır. Bu arada Selim'in yaptığı kazanın asıl sorumlusu da ortaya çıkar.

SOL YANIM SON BÖLÜM KAMERA ARKASI TEK PARÇA KESİNTİSİZYENİ BÖLÜM SOL YANIM DİZİSİNDE NE OLACAK?
Yeni bölümde, Nilgün, Serra'ya yapılan hırsız iması ile öfkeden deliye dönüyor ve İhsan'ın ofisinin yolunun tutuyor. İkili eski günlerini özlemle anarken yeniden yakınlaşıyor. İhsan, ılımlı tutumuyla Nilgün'ü sakinleştirirken, Asena'nın gelişi ile ortalık karışıyor. İkiliyi duygusal bir anda el ele gören Asena'nın vereceği tepki merak konusu oldu. 

Asena, İhsan ve Nilgün'ün geçmişteki ilişkisini öğrenecek mi? İhsan, Asena'ya nasıl bir açıklama yapacak? İhsan ve Nilgün aşkı yeniden alevlenecek mi? Serra üzerindeki hırsız damgasından nasıl kurtulacak.

SOL YANIM SON BÖLÜM İZLE KESİNTİSİZ 9. BÖLÜM

Detaylı bilgilerin yanı sıra Sol Yanım son bölüm youtube, Sol Yanım canlı izle, Sol Yanım saat kaçta hangi kanalda ne zaman sonuçlarını haberimizde okuyabilirsiniz. 

Daha fazla göster
yukarı ok