Adnan Öztürk'ten çok ağır sözler!

Galatasaray eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, yeni yönetiminde yer almadığı Başkan Ünal Aysal’ı eleştirdi.

Haber; Bugün
Abone Ol
Adnan Öztürk'ten çok ağır sözler!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Kasım 2013 10:28
Öztürk şunları söyledi: “Şimdi enkaz edebiyatı yapıyorlar. Takım düşüşe geçmiş, transfer yapılmalıymış. Bu takım 2 sene üst üste şampiyon olup Avrupa’da yarı finalin kapısından döndü. Ama bu sözlerle, yanlış teşhisle şimdiden transfer tezgahı kuruyorlar. Sonra ben, kulüp tezgah kültürü ile yönetiliyor deyince, internet sitesinden bana açıklama yapıyorlar. Başkanın yanındakiler akıllarına başlarına toplasınlar.”

"BEN "SEÇİM VAR" DİYELİ 1 AY OLDU"

Öztürk söylemlerini daha da sertleştirdi. Aysal, kongre seslerinin yükselmesiyle ilgili “Derbi yenilgisini fırsata çevirmeye çalışanlar var” değerlendirmesi yapmış, bir grup taraftarın Florya’daki istifa davetini ise “Önceden hazırlanmış komplonun parçası” diye yorumlamıştı.

Öztürk, “Evet, potansiyel başkan adayıyız. Ama bu işlere o gün geldiğinde bakılır, değerlendirilir. Bu sözü ise üstüme alınmadım. Ne komplocuyum ne fırsatçı. Çünkü kafam öyle çalışmaz. Ben mayısta seçim var diyeli 1 ay oldu” dedi.

"TÜZÜK ÇEKMECEDE DURUYOR"

“Mayısta seçim var” sözünde ısrarlı olduğunun altını da çizen Öztürk “Tüzük değişmediğine göre böyle olacak. Tüzük orada, çekmecede duruyor. Benim Türkçem fena değildir, okudum ve öyle yazıyor. 3 yılda bir seçimli olağan genel kurul yapılır. Olağanüstü seçim olursa da kalan süre tamamlanır ve yine sandığa gidilir” açıklamasını yaptı.

Bu arada Öztürk, derbi maç için de “Bu maça dünya derbisi diyenler sahadaki futbola baksınlar. İki takımın kalecisi kaç defa top kurtarmak için yere yatmış” eklemesi yaptı.
Tümü
TÜMÜ