2020 Survivor şampiyonu Acun Ilıcalı açıkladı! 15 Temmuz Survivor final şampiyon

Uzun, yorucu ve çoğu günler aç kalınan, fiziksel olduğu kadar psikolojik savaşın verildiği Survivor 2020'de Büyük Finale Cemal Can ve Barış çıktı. 14 Temmuz Salı akşamı, bu iki yarışmacı için milyonlarca SMS oyu atıldı. Survivor 2020 şampiyonu yayınlanan 136. bölümde belli oldu.

15 Temmuz 2020 02:44
2020 Survivor şampiyonu Acun Ilıcalı açıkladı! 15 Temmuz Survivor final şampiyon
Oyların sonuçları Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Rakibine göre daha fazla oy alan isim, Survivor 2020 Şampiyonu oldu. Survivor yarışmasında nefeslerin tutulduğu anda Acun Ilıcalı zorlu geçen aylar süren yarışma sonucunda finalde kimin kazandığını açıklayınca 2020 Survivor şampiyonu belli oldu. Survivor'da şampiyon olan isim büyük sevinç yaşadı.
Aylarca süren 2020 Survivor 15 Temmuz'da final yaptı ve Cemal Can ile Barış finale çıkan kişiler olmuştu.

2020 SURVIVOR ŞAMPİYON KİM OLDU? SURVIVOR KİM KAZANDI?

2020 Survivor kim şampiyon oldu sorusunun cevabı Cemal Can oldu. Başarılı yarışmacı SMS oylarında rakibinden daha fazla oy alıca 2020 Survivor şampiyonu oldu.

SURVIVOR BÜYÜK ÖDÜL NE? 2020 SURVIVOR YARIŞMA ÖDÜLÜ?

Survivor 2020 final bölümünde şampiyon Cemal Can'ın ödülü açıklanmadı. Survivor 15 Temmuz'da yayınlanan bölümde ödülün ne olduğu belli olmadı. Geçtiğimiz yıl yapılan Survivor yarışmasında büyük ödül 500.000₺ olarak beğenilmişti.

SURVIVOR 2020 ŞAMPİYON CEMAL CAN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

2020 Survivor şampiyonu Cemal Can oldu. Cemal Can 2020 Survivor'da zorlu geçen aylardan sonra en çok SMS'i alan isim olarak şampiyon olarak Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. TV8'de yayınlanan Survivor'ın yarışmacılarından Cemal Can'ın seveni çok. Survivor Cemal Can yarışmanın en sevilen isimlerinden birisi ve performansıyla göz dolduran bir isim 2020 Survivor şampiyonu oldu. Yarışmanın başından bu yana Survivor'ın iddialı isimlerinden birisi olan Cemal Can'ın 1996 doğumlu olduğu bilgisine ulaşıldı.

2020 SURVIVOR ŞAMPİYON FİNAL VİDEOSU
Cemal Can kimdir, nerelidir, hangi mesleği yapmaktadır ve videolar Survivor adasındaki görüntüler ile birlikte fragmanlarda, yarışmanın tamamında yer alacak dkendisini göstermiş bir isim.

2020 SURVIVOR ŞAMPİYONU CEMAL CAN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 1996 yılında, İzmir'de doğdu. Şuan 24 yaşında olan Canseven'in annesi Rize, babası Selanik göçmenidir. Canseven'in kendisinden 9 yaş büyük, küçük annesi olarak gördüğü bir de ablası vardır. Lisede dahil olmak üzere eğitimini İzmir'de tamamlayan Canseven, üniversite okumak için İstanbul'a geldi. Yeditepe Üniversitesi'nde Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumayı seçen Canseven, bir arkadaşının tavsiyesi sayesinde okulunu dondurdu ve İstanbul DJ Academy'de dj'lik eğitimine başladı.

SURVIVOR CEMAL CAN KİŞİSEL INSTAGRAM HESABINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN Geçtiğimiz dönemde çektiği bir videoda sporculuk yönünün olduğundan da bahseden Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç'i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj'lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi. İddialı yarışmacılardan bir tanesi olması beklenen Canseven'e canı gönülden başarılar diliyor; milyonları ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasını bu yıl kimin kazanacağını merakla bekliyoruz.DANLA BİLİÇ İLE ARKADAŞ OLAN CEMAL CAN ÖDÜLÜNDE ONUNLA KONUŞTU

Survivor 2020'nin 39. bölüm iletişim ödülünde Danla Biliç ile konuşan Cemal Can gözyaşlarını tutamadı.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde Cemal Can, sonunda arkadaşı Danla Biliç ile görüşebildi.7 Nisan 2020 Survivor 39. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında müthiş bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Oyunu kazanan takım Gönüllüler olunca Cemal Can, arkadaşı Danla Biliç ile WhatsApp ile sohbet etme imkanı buldu. Uzun zamandır bu anı bekleyen Cemal Can, arkadaşı ile yazışması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.Daha fazla göster
yukarı ok