•  
    Kiralık gönderilen Frey, Akinfenwa'ya rakip oldu
  •  
    Derbide oynayacak mı?Belhanda'ya özel maske
  •  
    Beşiktaş'ta TRANSFER için kabus gibi gelişme
  •  
    Gheorghe Hagi isyanda! ''10 numaraya saygı!..''
  •  
    FIFA20'nin "5 YILDIZLI" olan 50 futbolcusu belli

Süper Lig'de perdeyi Galatasaray açacak

Süper Lig'in 4. haftasında ilk maç 13 Eylül Cuma günü Galatasaray ile Kasımpaşa arasında oynanacak. 14 Eylül Cumartesi 3, 15 Eylül Pazar günü ise 4 maç oynanacak.

Kaynak: AA
Süper Lig'de perdeyi Galatasaray açacak
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Eylül 2019 14:02
Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 4. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 3. hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde:

Süper Lig

Cuma:

20.30 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

Cumartesi:

17.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Antalyaspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Antalya)

20.00 Gazişehir Gaziantep-Beşiktaş (Kalyon)

15 Eylül Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-Göztepe (Çaykur Didi)

17.00 MKE Ankaragücü-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Eryaman)

20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park)

20.00 Yukatel Denizlispor-Konyaspor (Denizli Atatürk)

16 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

TFF 1. Lig

Cuma:

19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

Cumartesi:

15.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

15 Eylül Pazar:

16.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Akhisarspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

16 Eylül Pazartesi:

19.00 Hatayspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Cumartesi:

16.00 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor)

16.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Recep Tayyip Erdoğan)

15 Eylül Pazar:

15.30 Vanspor-Kardemir Karabükspor (Van Atatürk)

15.30 Birevim Elazığspor-Tuzlaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Bayburt Özel İdare-Kırşehir Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Kastamonuspor 1966-Bandırmaspor (Gazi)

19.00 Sakaryaspor-Uşakspor (Yeni Sakarya Atatürk) 

Beyaz Grup

Cumartesi:

16.00 Başkent Akademi-Yılport Samsunspor (Ankara OSTİM)

16.30 Pendikspor-1922 Konyaspor (Pendik)

15 Eylül Pazar:

16.00 Yeni Çorumspor-Gümüşhanespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk)

16.30 Manisa-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

16.30 İnegölspor-Sancaktepe (İnegöl İlçe)

18.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Diyarbakır)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer (Tarsus İlçe)

19.00 Afjet Afyonspor-Şanlıurfaspor (Zafer)

TFF 3. Lig

1. Grup

15 Eylül Pazar:

15.30 Yeni Orduspor-Çatalcaspor (19 Eylül)

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Faruk Çelik)

16.00 Serik Belediyespor-Manisaspor (Serik İsmail Oğan)

16.00 Tokatspor-Kızılcabölükspor (Gaziosmanpaşa)

16.00 Çankaya-Erzinspor (Ankara OSTİM)

16.00 Düzcespor-Artvin Hopaspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Silivrispor-Anagold 24 Erzincanspor (Silivri)

16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yomraspor (Darıca İlçe)

19.00 Ci Group Buca-Şile Yıldızspor (Yeni Buca)

2. Grup

Cumartesi:

15.30 Ofspor-Fatsa Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.30 Belediye Derincespor-Kemerspor 2003 (Derince Belediyespor Doğal Çim)

15 Eylül Pazar:

15.30 Cizrespor-Kocaelispor (Cizre İlçe)

16.00 Payasspor-Elazığ Belediyespor (Payas İlçe)

16.00 Kozanspor-Erbaaspor (İsmet Atlı)

16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-1877 Alemdağspor (Tepecik Şenol Güneş)

16.30 Turgutluspor-Esenler Erokspor (Turgutlu 7 Eylül)

19.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe)

3. Grup

15 Eylül Pazar:

15.30 Medical Park Batman Petrolspor-Altındağ Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Kelkit İlçe)

16.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

16.00 Yozgatspor 1959-Karacabey Belediyespor (Yozgat Bozok)

16.00 Muğlaspor-Bayrampaşa (Muğla Atatürk)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Diyarbekirspor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 Gölcükspor-Somaspor (Gölcük Şehir)

16.30 Modafen-Pazarspor (Ziya Altınoğlu)

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TÜMÜ