Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lakers taraftarından yönetime protesto!

Los Angeles Lakers taraftarları, Staples Center'ın dışında, ön ofisin karar verme biçimini hedef alan bir protesto düzenledi. Protestoya yaklaşık 35-40 taraftar katıldı.

Los Angeles Lakers taraftarları, Staples Center'ın dışında, ön ofisin karar verme biçimini hedef alan bir protesto düzenledi. Protestoya yaklaşık 35-40 taraftar katıldı.

Sosyal medyadaki protestoyu düzenleyen 22 yaşındaki Charlie Rivers, açıklamasında "Jeanie Buss'a kişisel bir saldırı yapma veya bunun gibi bir şey niyetinde değilim. Sadece ön büro düzeyinde karar verme biçimlerine katılmıyorum. Kararsızlık söz konusu olduğunda Nepotizm işin içine girmemeli." ifadelerini kullandı.

"BENCE SİYASİ HAMLELER YAPIYORLAR"

Rivers ayrıca, Buss ailesinin etrafındaki insanların kendi motivasyonlarının olduğunu da ekledi:

"İster Jim Buss, ister Jeanie Buss olsun, işler toksikti ve Jeanie'nin etrafındaki insanların işlerine gönülden pek bağlı olduklarını zannetmiyorum. Kendilerini işte tutmak için siyasi hamleler yaptıklarını düşünüyorum. Sonuçta bu organizasyonun etkinliğini engelleyecektir."

Protesto, Los Angeles belediye başkanı Eric Garcetti'nin şehri "bir Clippers kasabası" olarak adlandırmasından bir gün sonra geldi.

Garcetti, "Şu anda burası bir Clippers kasabası. Ben öldüğüm güne kadar Lakers'lıyım. Ama ben Clippers'ı da çok seviyorum. Onlardan nefret etmiyorum." demişti.