Gül Erkoçlar kimdir, kaç yaşındadır? Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi de cinsiyet değiştirdi

Gül Erkoçlar kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kardeşi gibi cinsiyet değiştiren Gül Erkoçlar hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

09 Temmuz 2018 03:16
Gül Erkoçlar kimdir, kaç yaşındadır? Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi de cinsiyet değiştirdi
Gül Erkoçlar hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi ve Rüzgar Erkoçlar gibi cinsiyet değiştirmesiyle gündeme gelen Gül Erkoçlar bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Gül Erkoçlar ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz... GÜL ERKOÇLAR DA CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞ
Düğün fotoğraflarında bir erkek dikkati çekiyordu. Her aile fotoğrafında vardı ama kim olduğu bilinmiyordu. Sosyal medya hesaplarına konan fotoğrafta, Rüzgar Erkoçlar, eşi Tuğba Alkoçlar, abla Nur Erkoçlar, anne Sema Erkoçlar etiketlenmişti ama o esrarengiz erkeğin ismi yoktu. Erkoçlar Ailesi'nin küçük kızları Gül ise ortada yoktu.

Araştırmalar sonucu; o esrarengiz erkeğin aslında Gül Erkoçlar olduğu ortaya çıktı. Gül, ağabeyi Rüzgar'dan bir süre sonra, aynı ameliyatı geçirmiş, biyolojik bedenden kurtulmak, erkek olmuş ve Görkem Batu adını almıştı.

Eskiden iki kız kardeş olan Rüzgar ve Görkem Batu Erkoçlar şimdi hayatlarına iki erkek kardeş olarak devam ediyor. Ailece sürekli bir araya geliyorlar.GÜL ERKOÇLAR KİMDİR?

Görkem Batu Erkoçlar, özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalışıyor. bir de kız arkadaşı var.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Türk oyuncu ve foto model Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğa

on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Rüzgar Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Rüzgar Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in baş rolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın baş rolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınan Rüzgar Erkoçlar'ın, 20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse'nin attığı Tweet'le cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı. Rüzgar Erkoçlar, Ayşe Arman'a verdiği, 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENMİŞTİ

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu makyöz Tuğba Beyazoğlu ile evlendi. Bahçeköy'de gerçekleştirilen düğünde çiftin nikah şahitliğini gazeteci Cengiz Semercioğlu ile şarkıcı Seren Serengil yaptı.

Tören öncesi çift basın mensuplarının karşısına geçti. Çok heyecanlı olduğunu belirten Rüzgar Erkoçlar, "Ben çok heyecanlıyım. Çok fazla bir şey hissedemiyorum. Balayına şuan için çıkamayacağız. Benim sinema filmimin çekimleri devam ediyor. İlerleyen tarihlerde çıkacağız" dedi. Gelin Tuğba Beyazoğlu ise, yağan yağmura dikkat çekerek duygularını şöyle ifade etti: Gelin bereketi. Bereketimizle geliyoruz. Evliliğimiz inşallah çok huzurlu gider. Bu yağmurun yağması gibi bereketli olur bizim için.Daha fazla göster
yukarı ok