Aysal'dan Juve ve transfer sözleri!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Devler Ligi'ndeki kritik Juventus karşılaşması öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Ünal Aysal
Ünal Aysal
07 Aralık 2013 22:26
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Juventus ile oynanacak mücadele öncesinde GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Aysal, Galatasaray'ın gruptan çıkamamasa bile UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam etmesinin önemli olduğunu söylerken, Mancini'nin yönetimden birkaç genç oyuncu istediğini belirtti.

"BENİM İSTEĞİM ÖNCE..."

"Juventus maçı hayati bir maç değil. UEFA'da devam etmenin de Galatasaray'a katkısı var. Marka değerine katkısı var. Benim isteğim önce Real Madrid'in Kopenhag'ı yenerek Danimarkalıları saf dışı bırakması. Daha sonra da bizim Juventus'u yenmemiz gerekiyor."

"HOCANIN BÜYÜK TALEPLERİ OLMADI"

"Transfer olayına girmeyelim. Hocanın çok büyük bir transfer talepleri olmadı bizden. Birkaç genç oyuncu istedi, çok da pahalı olmayan. Uzun vadede katkılar sağlayabilecek tipte. Yılbaşının getireceği yeni bir atmosfer olabilir. Galatasaray'ın iyi bir ikinci devre geçireceğine inanıyorum ve herkesten fazla ikinci devrede farkın kapanacağına inanıyorum. Galatasaray'da umutlar bitmez, daha da önemlisi umutların bitmesi için hiçbir sebep yok. Galatasaray sportif olarak başarılı, güçlü ve hederflerine doğru gidiyor. Kimsenin şüphesi olmasın."

"BU MAÇI ALMAK İSTİYORUZ"

"Biz Galatasaray olarak bu maçı almak istiyoruz. Teknik heyetimiz, taraftarımız herkes bu görüşte. Bu maçı bekliyoruz. Benim görüşüm tarihimize bir zafer daha eklenecek. Şampiyonlar Ligi'nde bir sonraki hedef tabii ki galip gelmek."Tümü
TÜMÜ