Doya Doya Moda kolyeyi kim aldı, kim elendi

5 Haziran 2020 Doya Doya Moda bugün haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. TV8'de yayınlanan program, bugün haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Büyük beden yarışmacıların en şık olmaya çalıştığı Doya Doya Moda'danın final gününde yarışmacılar 10 puan üzerinden değerlendirildi. Doya Doya Moda'da bu haftanın kolye kazanan ismi Sündüz oldu.

05 Haziran 2020 16:21
Doya Doya Moda kolyeyi kim aldı, kim elendi
5 Haziran Doya Doya Moda'da bir hafta daha geride kaldı. Haftanın final gününde yarışmacıların tüm puanı toplandı.
DOYA DOYA MODA GÜNÜN PUAN DURUMU VE HAFTANIN BİRİNCİSİ

5 Hazrain itibariyle 66 puan toplayan Sündüz kolyenin sahibi oldu. Sündüz, finalde düşük puan almasına rağmen altın kolyeyi almaya hak kazandı ve gözyaşlarına boğuldu.

FİNAL GÜNÜ PUANLARI

Emel 15
Melika 12
Hanzade 25
Gamze 20
Sündüz 20
Betül 25
Su 20

Eleme potasına kalan isimler belli oldu

Doya Doya Moda'da 5 Haziran itibariyle eleme potasına Emel, Su, Melika ve Gamze oldu. Potadan kurtulan ilk isim ise Gamze oldu.

Geçen hafta kim elendi?

5 Haziran itibariyle Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Gamze, Melika ve Emel Başkan oldu. Haftanın en düşük puanını alan ve elenen isim ise herkesi şoke etti. Jüri sürpriz bir karara imza atarak bu haftanın elenen isimlerini Gamze ve Emel olarak belirledi. Fakat daha sonra bu kararın şaka olduğunu belirtti ve yarışmacılar sevinçten çılgına döndü. Bu hafta elenen kimse olmadı. (hürriyet.com.tr)

Daha fazla göster
yukarı ok