Ahmet Nur Çebi: "Keşke Şenol Güneş gitmeseydi"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Milli Takımımızın başına geçmek için takımdan ayrılan Şenol Güneş ile ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com
Ahmet Nur Çebi: 'Keşke Şenol Güneş gitmeseydi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ekim 2020 15:33
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şenol Güneş'in siyah-beyazlı takımdan ayrılmasına üzüldüğünü kaydetti.

Basın toplantısında konuşan Çebi, "Keşke Şenol Güneş, Beşiktaş'tan gitmeseydi. Ancak gitmesi için çok baskı ve oyunlar yaptılar. Olsun gönlümüze su serpiyoruz, Milli Takım'ı güneşli günlere hazırlıyor." dedi.

Sergen Yalçın'ın sözleşmesini istediği anda uzatabileceklerini de belirten başkan, "Hoca, Beşiktaş'ın önem verdiği ve geçen sene de başarısını ispat etmiş bir isimdir. Geçen sene geldiğimizde 13'ten 3'e getirdik takımı. Kimse bunları konuşmuyor. 2 maça göre endekslenerek tavır ve tarz belirlenmeye çalışılıyor, bunları da doğru bulmadığımı hatırlatmak isterim. Sergen Hoca bizim için kıymetlidir. Sözleşme uzatmak istediğinde her zaman biz o sözleşmeyi uzatmaya hazırız. Hocamızın böyle bir talebi yoktur anlamında da söylemiyorum. Hoca şu anda da şampiyonluğa kendisini fokuslamış durumda. Bu sözleşmeleri her zaman için Beşiktaş'tan alabileceğini biliyor, biz de kendisine o cesareti verdik." ifadelerini kullandı.

 Tümü
TÜMÜ