Ağaoğlu'ndan Newton'a: "Fenerbahçe maçı önemli"

Pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi Başkan Ahmet Ağaoğlu tesislerden çıkmıyor. İdman başlamadan saha ortasında teknik direktör Eddie Newton ve yardımcılarıyla mini bir zirve yapan Trabzonspor'un patronu, gidişatla ilgili bilgi aldı. Ağaoğlu'nun hocaya, "Bir türlü ideal kadroyla çıkamadığının farkındayız. Fenerbahçe deplasmanında kazanmamız önemli. Sana güveniyoruz. Sadece saha içine odaklan" dediği öğrenildi.

Haber; Akşam
Abone Ol
Ağaoğlu'ndan Newton'a: 'Fenerbahçe maçı önemli'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Ekim 2020 11:49
2 günlük iznin ardından Fenerbahçe maçının hazırlıklarına başlayan Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu devreye girdi...

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne adeta kamp kuran ve hem oyunculara hem de teknik heyete destek olan Ağaoğlu, sabah yapılan antrenmanı da takip etti. Başkan, idman öncesinde saha ortasında teknik direktör Eddie Newton ve yardımcılarıyla mini bir zirve gerçekleştirdi. Gidişatla ilgili Newton'dan bilgi alan Trabzonspor'un patronu, camianın ve yönetimin beklentilerini tekrar anlattı. Pazar günü İstanbul'da oynayacakları Fenerbahçe maçının önemine vurgu yapan Ağaoğlu'nun hocaya, "Bir türlü ideal kadroyla sahaya çıkamadığının farkındayız. Özellikle geçen hafta çok önemli eksikler vardı. Ancak Fenerbahçe deplasmanında kazanmamız önemli" dediği öğrenildi.

Yüksek motivasyon uyarısı

Newton'dan sadece saha içine odaklanmasını isteyen Başkan'ın, "Henüz ligin başındayız ve sana güveniyoruz. Sadece saha içini düşün. Taraftarın ve camianın bu hafta alınacak galibiyete ihtiyacı var. Maça kadar motivasyonu üst seviyede tutalım" mesajını verdiği belirtildi. Bu görüşme sonrası sahada yürüyüş yapan Ağaoğlu, kondisyoner Gökhan Kandemir'le de konuştuTümü
TÜMÜ