Sağ Salim 2: Sil Baştan nerede çekildi, oyuncuları

Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi TV ekranlarında olacak. 2013 yapımı filmin başrollerinde Fulya Zenginer, Burçin Bildik, Kenan Ece ve Hüseyin Avni Danyal gibi birçok ünlü ismi bulunduruyor. Bu haberimizde Sağ Salim 2: Sil baştan filmi konusu ve oyuncuları ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Peki, Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi konusu nedir, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

31 Mayıs 2020 15:54
Sağ Salim 2: Sil Baştan nerede çekildi, oyuncuları
Vizyona girdiği 2014 yılının en dikkat çeken filmlerinden biri olan Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin yönetmenliğini Ersoy Güler yapmıştır. Kadrosunda Fulya Zenginer, Burçin Bildik, Kenan Ece ve Hüseyin Avni Danyal gibi önemli oyuncuları barından Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi ile ilgili detaylar…
SAĞ SALİM 2: SİL BAŞTAN NEREDE ÇEKİLDİ?

Sağ Salim 2: Sil Baştan filminde Kastamonu'nun Cide ilçesinden görüntüler yer alıyor. Filmde Cide halkı da figüran olarak da rol aldı.

SAĞ SALİM 2'NİN KONUSU

Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 "kötü" adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar.

SAĞ SALİM FİLMİNİN OYUNCULARI

Fulya Zenginer – Nihal
Burçin Bildik – Salim
Alper Saldıran – Recai
Hüseyin Avni Danyal – Muhtar
Kenan Ece – Ayhan
Murat Akkoyunlu – Gucur Osman
Kâmil Güler – Mehmet
Kevork Türker – Ramiz
Orçun Kaptan – Orhan
Tevfik İnceoğlu – Tahsin
Yakup Yavru – HalitDaha fazla göster
yukarı ok