S Sport nasıl izlenir? Tek tıkla S Sport canlı izleme bilgisi

S Sport TV yayın hayatına başladı. Türkiye'de artık aktif hale gelen S Sport'nin frekans bilgileri nedir? İşte yeni spor kanalının bilgileri ile ilgili detaylar...

09 Nisan 2017 16:54
S Sport nasıl izlenir? Tek tıkla S Sport canlı izleme bilgisi
S Sport kanalı Türkiye'de birçok ligi yayınlayacak! Peki S Sport frekans bilgilerini nasıl bulacağız diyenler, bu haber sizler için hazırlandı. Yeni spor kanalının frekans bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Artık Türkiye'de bir yeni spor kanalı daha yayın hayatına başladı. Yeni spor kanalı, hayatına başlayacak olmasıyla ilgili çıkan haberlerin ardından kısa sürede sporseverlerin merakla beklediği bir kanal oldu. Peki bu kanalı nasıl izleyebilirsiniz?

Yayın hayatına başlayan kanalın frekans bilgileri nedir? S Sport uydu da, Digitürk'te, D-Smart'ta, Turkcell TV'de, Tivibu'da var mı? İşte S Sport frekans bilgileri ile ilgili detaylar...

BİLGİ: S SPORT KANALI YAYIN HAYATINA BAŞLADI
S SPORT FREKANS BİLGİLERİ | S Sport kanalı frekans bilgileri henüz belli olmadı. Çünkü S Sport kanalının şimdilik uyduda yer almayacağı açıklandı. Bu nedenle S Sport kazanalı yalnızca Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ gibi platformlarda yer alıyor.

Spor ve eğlence medyasındaki içerik pazarlama alanında dünyanın ilk 5 firması arasında bulunan Saran Medya'nın yeni spor kanalı S Sport, "Premium" içerikleriyle sporseverlerin vazgeçilmezi olacak. İngiltere Premier Ligi, Çin Futbol Süper Ligi, Formula 1 ve NBA başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayacak olan S Sport; Turkcell TV+, Digiturk ve D-Smart platformları üzerinden izleyenlerle buluşacak. S Sport, ayrıca BARCA TV, BAYERN TV ve AJAX TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekrana taşıyacak.

S Sport kanalına Digiturk 87, Dsmart 78 ve Turkcell Tv+ 77. kanallardan ulaşabilirsiniz.

Farklı spor branşlarından dünyanın en çok izlenen organizasyonlarını ekranlara taşıyacak olan yeni spor kanalı S Sport'un merakla beklenen Premium içerikleri:

S SPORT'TA HANGİ LİGLER YAYINLANACAK? |Spor kanalında hangi liglerin maçları yayınlanacak? İşte bu sorunun cevabı
İngiltere Premier Ligi Maçlar
İngiltere Premier Ligi Maç Özetleri ve Özel Programları
Milli Takımlar Hazırlık Maçları
CSL - Çin Futbol Süper Ligi
BARCA TV Kulüp Kanalı
AJAX TV Kulüp Kanalı
BAYERN TV Kulüp Kanalı
NBA'den Canlı Maçlar
Formula 1
FIVB Plaj Voleybolu Turnuvaları ve uluslararası voleybol turnuvaları
WTA Tenis Turnuvaları
ATP 500 ve ATP 250 Tenis Turnuvaları
Boks ve Diğer Dövüş Geceleri
World Super Bike (WSBK)
ESPN Winter & Summer X Games
FIS Ski, Snowboard Programları
PGS Tour Golf Turnuvası
World's Strongest Man
Pro Bull Riders
Monster Jam
Sumo Müsabakaları
Spor İçerikli BelgesellerKaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok