Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Rozier: "Kyrie takım arkadaşım olmadan önce, onun hayranıydım"

Terry Rozier, eski takım arkadaşı Kyrie Irving ile aralarında bir sorun olmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Terry Rozier, eski takım arkadaşı Kyrie Irving ile aralarında bir sorun olmadığını söyledi.

Rozier, Celtics'e takas edilmeden önce Irving'in büyük bir hayranı olduğunu ve kendisinin oyununun bazı parçalarını kendi oyununa dahil etmeye çalıştığını anlattı.

Rozier, zamanında Kyrie'nin Boston'a katılması haberini aldığında "İki gün sonra Kyrie'nin ekibimizde olacağını kim bilebilirdi? Bu beni şok etmişti." tepkisini vermişti ve kendisini, takım arkadaşı olmadan önce bile bir Kyrie hayranı olarak nitelendiriyordu:

"Burada, arenadaki en güzel koltuğa oturup onun şovunu yapmasını izleyeceğim. Onun böyle bir hayranıydım (Cleveland'da oynadığı dönemde). Ama elbette Celtics'in kazanmasını istiyordum. Bu yalnızca oyunu ne kadar sevdiğimi gösteriyor. Bu bir de, 'bakalım onun oyunundan kendi oyunuma ne katabilirim' gibi bir durumdu."

"ONA GÖZ EMOJİSİ ATMIŞTIM, O DA AYNISINI GERİ ATTI"


"Bir çok insan, onun ne kadar iyi biri olduğunu bilmiyor. Birçok insan Kyrie'den nefret ettiğimi düşünüyor. Ve pek çok kişi, ben ve Kyrie'nin arasının iyi olmadığını düşünüyor, ama biz hep mesajlaşıyoruz ve ben de serbest oyuncu döneminden önce ona mesaj atmıştım. Ona göz emojisini yolladım ve o da aynısını geri yolladı. Temelde ne olacağını biliyor gibiydi."

25 yaşındaki Rozier, bu yaz serbest bir oyuncu olarak Charlotte Hornets'a katılarak, Kyrie'nin gölgesinden sonunda çıkmayı başardı.