Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LeBron bu yıl da sosyal medyadan uzak duracak

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, playofflar sırasında tüm sosyal medya hesaplarından uzak durma geleneğini bu yıl da bozmayacağını söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, playofflar sırasında tüm sosyal medya hesaplarından uzak durma geleneğini bu yıl da bozmayacağını söyledi.

2012'de bu alışkanlığını başlatan LeBron, bu sene için de şu açıklamaları yaptı:

"Odaklandığım nokta değişmedi. Sosyal medyada şu anki durum beni ilgilendirmiyor. Bu sezonun nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz. Kulübümüzle birlikte, benim için alakalı veya alakasız tüm gürültülere rağmen, odak noktam değişmedi. Ana noktanızı, ana noktanız tutmalısınız. Playofflarda bir maç kaybettiniz mi, bu dünyanın sonu demektir. Bir maç kazanırsanız, herkes size iltifat eder. Playofflarda her şey tek maça bağlı oluyor. Önemli olan da bu. Onun dışındaki gürültü önemli değil."

7/24 NBA TÜRKİYE