Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron bu yıl da sosyal medyadan uzak duracak

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, playofflar sırasında tüm sosyal medya hesaplarından uzak durma geleneğini bu yıl da bozmayacağını söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, playofflar sırasında tüm sosyal medya hesaplarından uzak durma geleneğini bu yıl da bozmayacağını söyledi.

2012'de bu alışkanlığını başlatan LeBron, bu sene için de şu açıklamaları yaptı:

"Odaklandığım nokta değişmedi. Sosyal medyada şu anki durum beni ilgilendirmiyor. Bu sezonun nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz. Kulübümüzle birlikte, benim için alakalı veya alakasız tüm gürültülere rağmen, odak noktam değişmedi. Ana noktanızı, ana noktanız tutmalısınız. Playofflarda bir maç kaybettiniz mi, bu dünyanın sonu demektir. Bir maç kazanırsanız, herkes size iltifat eder. Playofflarda her şey tek maça bağlı oluyor. Önemli olan da bu. Onun dışındaki gürültü önemli değil."

7/24 NBA TÜRKİYE