X

Carles Puyol: "Xavi bir gün Barcelona'yı çalıştıracak"

Barcelona'nın eski futbolcularından Carles Puyol, takımın durumunu değerlendirdi ve eski takım arkadaşı Xavi Hernandez'in bir gün mutlaka Barcelona'yı çalıştıracağını söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; EPA
Abone Ol
Carles Puyol: 'Xavi bir gün Barcelona'yı çalıştıracak'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ekim 2021 17:11
Barcelona'nın efsane kaptanlarından Carles Puyol, Katalan ekibinin son dönemdeki performansını değerlendirdi.

Takıma inandığını söyleyen Puyol, "Eğer Barcelona'da forma giyiyorsanız beklenti her zaman yüksektir. El Clasico dengeli bir maç oldu. Tarihteki en iyi futbolcuyu kaybettik ve yeni bir şey inşa etmeye çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

"OYUNCULAR HER ŞEYİNİ VERMEK ZORUNDA"

Oyuncuların mücadele etmesi gerektiğini söyleyen İspanyol futbol insanı, "Kupa kazanmak için oyuncular mücadele etmek ve her şeylerini vermek zorunda." şeklinde konuştu.

Oyuncuların ıslıklanması doğru bulmadığını söyleyen Puyol, "Ben de bir kupa kazanmadan 5 yıl geçirdim. Kötü tecrübelerden de bir şeyler öğreniyoruz. Oyuncuların ıslıklanması doğru bir şey değil" şeklinde görüş bildirdi.

"XAVI BİR GÜN MUTLAKA BARCELONA'YI ÇALIŞTIRACAK"

Eski takım arkadaşı Xavi Hernandez'in bir gün mutlaka Barcelona'da teknik direktörlük yapacağını söyleyen 43 yaşındaki futbol insanı, "Xavi benim en iyi ilişkiye sahip olduğum eski takım arkadaşlarımdan birisidir. Onunla yazın konuştum. Xavi, Barcelona'nın teknik direktörü olmak istediğini hiçbir zaman gizlemedi, ve bir gün ona böyle bir fırsatın verileceğinden eminim" ifadelerini kullandı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ