Bernardo Silva: ''Tarihe geçmek istiyoruz''

Manchester City'nin Portekizli yıldızı Bernardo Silva, uzun süre takımda kalıp tarih yazmak istediğini belirtti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Bernardo Silva: ''Tarihe geçmek istiyoruz''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2019 00:27
Premier Lig'de Manchester City'nin Watford'u 8-0 yendiği maçta hat-trick yapan Bernardo Silva, İspanyol Marca gazetesine röportaj verdi.

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola hakkında övgüyle konuşan Silva, ''Guardiola ile çalışmak çok heyecan verici. Eğer tüm kupaları istiyorsanız o sizi her zaman arkanızdan itiyor. Her gün bunu yapıyor. Tabii bazen kolay olmuyor ama sizi hiçbir zaman rahat bırakmayan birisi ile çalışmak çok güzel. 2025'e kadar sözleşme imzaladım. Eğer uzun zaman burada kalmak istemeseydim böyle bir sözleşme imzalamazdım.'' sözlerini kullandı.

''İNGİLİZ FUTBOLUNU DOMİNE ETMEK İSTİYORUZ''

Son 2 sezonun şampiyonu Manchester City'nin daha çok şampiyonluk hedeflediğini belirten Portekizli yıldız, ''Gelecek 10 sene boyunca kupa kazanma isteği sanırım burada uzun süre kalınmasını sağlıyor. Galiba Sergio Agüero ve David Silva bu yüzden uzun süredir burada. Kendimize yeni hedefler koymalıyız. Premier Lig'i üst üste 3. kez kazanabiliriz. İngiltere tarihine geçmek istiyoruz. İngiliz futbolunu domine ederek özel bir takım olma çabası içindeyiz.'' dedi.
Tümü
TÜMÜ