F.Bahçe'den taraftara Olympiakos uyarısı

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile THY Euroleague'de oynayacakları Olympiakos maçı öncesinde uyarılarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Sporx.com
Abone Ol
Fenerbahçe
Fenerbahçe
27 Şubat 2014 23:37
Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile taraftarlarına Euroleague'den gelebilecek ceza hakkında uyarıda bulundu.

İşte resmi siteden yapılan o açıklama;

Turkish Airlines Euroleague'de kendi sahamızda oynadığımız Barcelona maçı ile deplasmanda oynadığımız Anadolu Efes maçında sahaya atılan yabancı maddeler ve tribünlerde yakılan meşaleler nedeniyle Kulübümüz 2 kez para cezasına çarptırıldı.

Euroleague kuralları gereğince; bu tip olayların 3. kez tekrarında ise Kulübümüz daha ağır yaptırımlarla karşılaşacak. Bu cezalar; para cezası olabileceği gibi puan silme, saha kapatma gibi ağır cezalarla birlikte gibi ligden ihraç edilmeye kadar gidebilmektedir.

Bu nedenle 28 Şubat Cuma günü sahamızda oynayacağımız Olympiacos maçı ve bundan sora oynayacağımız müsabakalarda taraftarlarımızın son derece dikkatli olmaları gerekmektedir.

Taraftarlarımız Kulübümüzü bu gibi cezalarla karşı karşıya bırakmamalı ve bu olaylara sebebiyet verenleri de ikaz etmelidir.

Ayrıca istenmeyen ve cezayı gerektirecek davranışlarda bulunan taraftarlarımız Kulübümüzce de yakın takibe alınacaktır. Bu tür durumlarda taraftarlarımızın kombine kartlarının iptali, maçlarda salona alınmamaları ve kanuni olarak yasal işlemler içeren yaptırımlar uygulanacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ