Barbosa: "Türkiye'de daha önce ertelenmeliydi"

Hataysporlu Helder Barbosa, koronavirüs önlemleri sebebiyle Türkiye'de liglerin ertelenmesi kararının daha önce alınması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Abone Ol
Barbosa: 'Türkiye'de daha önce ertelenmeliydi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Mart 2020 23:28
Hatayspor'da forma giyen Portekizli oyuncu Helder Barbosa, ülkesinde koronavirüs sebebiyle ertelenen Türkiye ligleriyle ilgili konuştu.

Maisfutbola konuşan Barbosa, Türkiye'de liglerin hafta başında ertelenmesi gerektiğini düşündüğünü söyleyerek, "Tüm şampiyonalar askıya alındı ve Türkiye'de haftanın başlarında bu karar vermelilerdi. Heryerde erteleme olunca burada oynamak pek mantıklı değildi" ifadelerini kullandı.

Ülkesindeki gelişmeleri takip ettiğini belirten Barbosa, "Türkiye'de virüsün yayılması biraz daha yavaştı. Tüm gelişmeleri takip ettik ve şimdi virüsten korunmaya geçtik." sözlerini kullandı.

Barbosa ayrıca koronavirüsten korunmayla ilgili de büyüklerin daha çok korunması gerektiğini belirterek, "Biz gençler olarak belki büyük risk altında değiliz ama büyükanne ve büyükbabalarımızı korumak zorundayız" diyerek sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ