Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Atkinson ve Craig, Lue'nun yanına katılmaya yakınlar!

Eski Brooklyn Nets başantrenörü Kenny Atkinson ve Miami Heat yardımcı koçu Dan Craig'in, Tyronn Lue yönetimindeki LA Clippers koçluk kadrosuna katılmaya yakın oldukları bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski Brooklyn Nets başantrenörü Kenny Atkinson ve Miami Heat yardımcı koçu Dan Craig'in, Tyronn Lue yönetimindeki LA Clippers koçluk kadrosuna katılmaya yakın oldukları bildirildi.

The Miami Herald'dan Barry Jackson'a göre, Clippers'ın Craig'e daha fazla para teklif ettiği ve bu işin sonunda bir yerde başantrenör olma yolunda bir yol olacağını umduğu belirtildi.

Atkinson ve Craig'in Lue'nun kadrosu için aday oldukları ilk olarak geçen hafta duyurulmuştu.

The New York Times'tan Marc Stein'a göre, Lue'nun kadrosunda baş asistan olarak seçilmesi beklenen Chauncey Billups, Clippers ile resmi olarak görüşme yaptı.

Lue işe alındığında, Billups hala Indiana Pacers'ın başantrenörlük işi için bir adaydı, ancak şimdi Nate Bjorkgren'i işe aldıklarından ötürü, Billups, Clippers ile olan anlaşmasını tamamlamaya hazır durumda.

Stein'a göre koçlar arasındaki beklenti, Atkinson, Craig ve Billups'un Clippers'a katılma anlaşmalarını sonuçlandıracak olması üzerine.

Larry Drew'un da Clippers tarafından yardımcı koç olarak işe alınmasının beklendiği söylenmişti.