Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Wade pozisyonunda mutlu!: "Isaiah gelse de benchte olurum"

Cleveland Cavaliers yıldızı Dwyane Wade, Isaiah Thomas sakatlıktan döndüğünde de bench rolüne devam etmek istediğini söyledi.

Cleveland Cavaliers yıldızı Dwyane Wade, Isaiah Thomas sakatlıktan döndüğünde de bench rolüne devam etmek istediğini söyledi.

Bu hafta başlarında LeBron James, Dwyane Wade'i Yılın Altıncı Adamı ödülü için 1 numaralı aday olarak göstermişti. Isaiah Thomas'ın en erken bu ay içinde geri dönmesi ihtimaliyle, Wade'in ilk 5 kadrosuna dönebileceği ve IT'nin ikinci ekibe liderlik edebileceği düşüncesi olmuştu.

Wade, potansiyel kadro sorununu "Olduğum yerde iyiyim" diyerek ve benchte kalacağını söyleyerek çözdü:

"Ben burada olduğum yerde iyiyim. Sorun, Isaiah'nın geri gelmesiyle daha da kötüye gidecekti çünkü onun da şutlarını kullanmaya ihtiyacı var. Şu anda olduğum yer benim ve bu takım için iş görüyor."

Wade ayrıca takımla olan rolünün tadını çıkardığını söyledi ve "Bu birkaç yıldır yaşadığım en eğlenceli dönem" açıklamasını da ekledi.


7/24 NBA TÜRKİYE