Montella: "Balotelli'nin hareketi doğru değil ama öncesi var"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Beşiktaş mücadelesinin ardından açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Montella: 'Balotelli'nin hareketi doğru değil ama öncesi var'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Eylül 2021 22:42
Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Takımın ruh gösterdiğini söyleyen İtalyan hoca, "Şampiyonlar Ligi oynayan bir takıma karşı 3-3'ü yakalamak çok önemli. İkinci yarıda gösterdikleri ruh için oyuncularımızı inanılmaz tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Takımın gün geçtikçe geliştiğini belirten Montella, "Geldiğimizden beri takımın gittiği yolu çok beğeniyorum. Oyuncuları bireysel olarak geliştirmeye çalışıyoruz ki takım da gelişiyor. Gördüğüm kadarıyla herkes öğrenmeye hevesli. Bu sonuçların bize inanç katması gerekiyor." dedi.

"DURUŞUMUZ MAÇIN HABERCİSİYDİ"

Montella karşılaşmanın ardından gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı açıklamada, ilk yarıda da derli toplu oynamalarına rağmen şansız iki gol yediklerini belirterek, "Yine de ilk yarıdaki duruşumuz maçın habercisiydi. İlk yarıda çok fazla pozisyon kaçırdık. İkinci yarıda aynı çizgideydik. Vargas'ın attığı güzel gol takımın mantalitesini ve ruhunu ateşledi." dedi.

BALOTELLİ; "BAZI AÇIKLAMALAR VAR"

Oyuncusu Mario Balotelli'nin Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a yaptığı hareketle ilgili soruyu yanıtlayan Montella, "O anda Balotelli ile diyaloğumda ona sadece oyuna konsantre olmasını söyledim. Yaptığı hareket doğru değil ama öncesinde yapılan bazı açıklamalar var, onlar da doğru değil. Belki de aldığı bir mesaj vardı. Başkasının taşıdığı bir söz reaksiyona neden oldu ama iki taraf için doğru değildi." diye konuştu.


Tümü
TÜMÜ