Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lillard: "Süpertakımlara katılmanın bir eğlencesi yok"

Damian Lillard, bir NBA süpertakımına katılmakta "zorluk veya eğlence" görmüyor.

Haber; Sporx.com
Damian Lillard, bir NBA süpertakımına katılmakta "zorluk veya eğlence" görmüyor.

29 yaşındaki Lillard, oyuncuların güçlerini birleştirmesini takdir ettiğini, ancak işleri kendi yolunda yapmayı tercih ettiğini söyledi.

Dame, Portland'da kalmaktan tamamen memnun olduğunu ve Trail Blazers'ı zafer günlerine döndürmeye kararlı olduğunu belirtti:

"Bence insanlar kontrolü ele alıyor, çünkü bunu yapmak için şimdiden daha iyi bir zaman yok. Ve bununla bir problemim yok, ama olaylara bakış açım, o rotaya gitmeyi tercih etmemem. Tıpkı onların kariyerleri için seçim yapmayı seçtikleri gibi, ben de istediğimi yapmayı seçiyorum."

Lillard, Blazers'ın tarihini biliyor ve farklı olmak istediğini biliyor:

"Burada olmak isteyen yıldız olmak istiyorum. Bunların hepsini bünyesinde barındıran tek kişi ve "'77'den beri kazanamadık, ve şimdi kazandık ve Dame, şehrimiz için her şey demek' yükselişinin bir parçası olmak istiyorum."