Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Kobe'den basketbol için yeni karar; program...

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın Amerika'nın ünlü spor kanalı ESPN'de bir basketbol analiz programı yapacağı kaydedildi.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın Amerika'nın ünlü spor kanalı ESPN'de bir basketbol analiz programı yapacağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde 8 ve 24 numaralı formaları Lakers tarafından emekli edilen Kobe'nin ''Detay'' adı verilen yeni basketbol programında görev alacağı belirtilirken; Kobe'nin programı hem hazırlayıp hem de sunacağı belirtildi.

Kobe'nin programda genç basketbolculara ve yolun başındaki koçlara yardımcı olabilmek için detaylı analizler yapacağı belirtilirken, bunun bir döneme damga vurmuş basketbol yıldızının hep yapmak istediği bir şey olduğu ifade edildi.

''Bir oyunu analiz edip, onun nasıl daha iyi olacağı üzerine fikir üretmek bence basketbolda master yapmak demek. Her zaman bunu yapan muhteşem koçlarla çalışma fırsatı buldum. Bu programda da yeni jenerasyonun sporcularına yardım etmek istiyorum.'' diyen Kobe'nin programı ise Mart ayında yayın hayatına başlayacak.


7/24 NBA TÜRKİYE