Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe'den basketbol için yeni karar; program...

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın Amerika'nın ünlü spor kanalı ESPN'de bir basketbol analiz programı yapacağı kaydedildi.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın Amerika'nın ünlü spor kanalı ESPN'de bir basketbol analiz programı yapacağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde 8 ve 24 numaralı formaları Lakers tarafından emekli edilen Kobe'nin ''Detay'' adı verilen yeni basketbol programında görev alacağı belirtilirken; Kobe'nin programı hem hazırlayıp hem de sunacağı belirtildi.

Kobe'nin programda genç basketbolculara ve yolun başındaki koçlara yardımcı olabilmek için detaylı analizler yapacağı belirtilirken, bunun bir döneme damga vurmuş basketbol yıldızının hep yapmak istediği bir şey olduğu ifade edildi.

''Bir oyunu analiz edip, onun nasıl daha iyi olacağı üzerine fikir üretmek bence basketbolda master yapmak demek. Her zaman bunu yapan muhteşem koçlarla çalışma fırsatı buldum. Bu programda da yeni jenerasyonun sporcularına yardım etmek istiyorum.'' diyen Kobe'nin programı ise Mart ayında yayın hayatına başlayacak.


7/24 NBA TÜRKİYE