Galatasaray'a icra şoku

Parasal krizdeki Galatasaray'a bir şok daha... Sözleşmesi fesh edilen eski iletişim danışmanı, alacağı olan ücrete karşılık sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi!

Abone Ol
Galatasaray'a icra şoku
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Mart 2015 15:57
Galatasaray'ın parasal bakımdan başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Futbolcu, basketbolcu alacaklarına alışmıştık. Hatta erkek basketbol takımı oyuncularının kulübü icraya vermesine de. Ancak bu kez durum farklı. Millet Gazetesi'nin haberine göre, eski başkan Ünal Aysal döneminde iletişim danışmanlığı görevine getirilen iletişimci Atilla Aksoy, sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi!

MASA, SANDALYELER GİDECEK

Geçtiğimiz günlerde Aysal, "Tek suçum profesyonellere fazla güvenmekti" demişti. Mayıs 2011'de o ekibin içinde bulunan isimlerden biri de Atilla Aksoy'du. Aksoy, sözleşmesi feshedildiği ve Aysal döneminden alacakları gerekçesiyle ödenmeyen 250 bin Dolar için kulüple icralık oldu. Para ödenmezse sarıkırmızılı kulüpte kullanacak masa ve sandalye bile kalmayacak...

POLAT'I SİLMİŞTİ

“Duayen reklamcı” olarak tanınan Atilla Aksoy'un ismi gündeme daha önce kitap krizinde düşmüştü... Zira, Aksoy 2012 yılında çıkan "liderlik İçin Doğdu" isimli Galatasaray'ın tarihini anlatıldığı kitapta sarı-kırmızılı kulübün 33. başkanı Adnan Polat’ın ismini ve fotoğrafını basmamıştı!..
Tümü
TÜMÜ