Galatasaray başkan adayları canlı yayına çıkıyor!

Galatasaraylılar Derneği, "Başkan adaylarının vizyonlarını kendilerinden dinleyebilmelerine imkan sunmak üzere 13 Haziran 2021 tarihinde bir toplantı organize edilmesi kararı alınmıştır. Sn. Yiğit Şardan dışında tüm adaylarımızdan katılım teyidi gelmiştir." açıklamasını yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray başkan adayları canlı yayına çıkıyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Haziran 2021 14:19
Galatasaraylılar Derneği, tüm başkan adaylarına canlı yayın çağrısında bulunduğunu ve Yiğit Şardan dışında tüm adaylardan olumlu yanıt aldığını duyurdu.

İşte Galatasaraylılar Derneği'nden yapılan açıklama:

"Değerli Galatasaraylılar,

Derneğimizin 1 Haziran 2021 Salı günü yapılmış olan yönetim kurulu toplantısında, üyelerimizin Kulübümüz başkan adaylarının vizyonlarını dinleyebilmelerine imkan sunmak üzere 13 Haziran 2021 tarihinde bir toplantı organize edilmesi kararı alınmıştır.

Bu doğrultuda aynı akşam ve takip eden gün içinde Sn. Ruşen Çakır'ın yöneteceği canlı yayına tüm başkan adaylarımız davet edilmiş, Sn. Yiğit Şardan dışında tüm adaylarımızdan katılım teyidi gelmiştir. Yönetim kurulu olarak Camiamızdaki yerimizin ve sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ettiğimizi hatırlatır; sağduyu ve şeffaflıkla atılan adımlarımıza farklı anlamlar yüklenebilecek yorum ve yaklaşımlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Galatasaraylılar Derneği Yönetim Kurulu"


EURO 2020 Navigasyon
Tümü
TÜMÜ