Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

CP3: "Küçük şeylerin kıymetini bilmiyoruz..."

Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, koronavirüs nedeniyle sezonun askıya alınması için "delice" yorumunu yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, koronavirüs nedeniyle sezonun askıya alınması için "delice" yorumunu yaptı.

Paul son zamanlarda NBA başkanı Adam Silver ile temas halinde. Thunder yıldızı, herkesin basketbola karşı takdirinin arttığını belirtti:

"Bu durumda kimse bilmiyor. Delice bir durum, geçen gün Adam Silver ile konuşuyordum. Adam'a selam olsun, kendisi gerçek anlamda bizimle iletişim kuruyor ve neyin doğru olduğunu anlamaya çalışıyor. Ancak, şu anda verilebilecek bir cevap yok. Herkes basitçe beklemeli ve bu şeyin nasıl devam edeceğini görmeli. Açıkçası, günün sonunda, hepimiz oynamayı özlüyoruz… Hepimizin oyunu ya da küçük şeyleri ne kadar takdir ettiğimizi göremediğimizi düşünüyorum."

NBA takım sahipleri, yaz mevsiminde sezona devam etmeyi umuyorlar. Ancak, bu sadece salgın durduğunda mümkün olacak.

Paul ve Thunder, sezon askıya alınmadan önce playoff yolundaydı. OKC 40-24 derecesiyle ilerliyordu ve Batı Konferansı'nda beşinci sırada yer alıyordu.