Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Chicago Bulls, Lonzo Ball ile ilgileniyor

Chicago Bulls'un, Los Angeles Lakers point guardı Lonzo Ball ile ilgilendiği bildirildi.

Chicago Bulls'un, Los Angeles Lakers point guardı Lonzo Ball ile ilgilendiği bildirildi.

Bulls'un bu yaz takıma bir point guard eklemek istediği ve Ball'un pas odaklı stilinin, Lauri Markkanen, Wendell Carter Jr. ve Zach LaVine'in yeteneklerinin kilidini açmanın anahtarı olduğunu düşündükleri söylendi.

Kris Dunn'ın potansiyel bir takas çok az değere sahip olduğu, bu yüzden üç takımlı bir takasın gerçekleşeceği iddia edildi.

Takas ihtimali dışında, Bulls'un bir grup sınırlı serbest point guardları da kovaladığı eklendi. Ekibin, Milwaukee Bucks guardlarından Malcolm Brogdon'a doğru teklif götürmeye çalıştıkları da söylenenler arasında.