Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bir GM: "Bogdan'a 80 milyon dolarlık bir teklif gelebilir"

Bir NBA yöneticisi, Sacramento Kings guardı Bogdan Bogdanovic'in 4 yıllığı 80 milyon dolarlık bir sözleşme alabileceğini öngördü.

Haber; Sporx.com
Bir NBA yöneticisi, Sacramento Kings guardı Bogdan Bogdanovic'in 4 yıllığı 80 milyon dolarlık bir sözleşme alabileceğini öngördü.

Kings, Bogdanovic'i bu yılki son takas gününde takımda tutmayı seçti ve uzatma kontratı konusunda anlaşmayı umuyor.

Bogdanovic, bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacak ve bir yönetici, kendisinin dört yıllığı 80 milyon dolarlık bir anlaşma aralığında bir kontrat alabileceğini tahmin ediyor.

Forbes'dan Sean Deveney'nin ifadeleri şu şekilde:

"Bir lig yöneticisi, 'Sıkı bir serbest oyuncu pazarında, biraz daha az olabilir' dedi. Sınırlı serbest oyuncu olması, onun piyasasını da incitecek. Ama Bogdanovic'in alt çizgisi? Yönetici, bu konuda 'dört yıllık bir anlaşma, toplam 80 milyon dolar' diyor. En alt çizgisi bu. Ama Kings'in eşleşmek istediğini bilen ve piyasayı belirlemek isteyen bir takım bulması gerekiyor. Ve 2021'in serbest oyuncu dönemini düşünen çok sayıda takımı olacak."

Eğer Kings, serbest oyuncu dönemine başlamadan önce Bogdanovic ile yeniden anlaşma imzalayamazsa, onu Sacramento'da tutmak için rakip takımın teklif ettiği miktarlarla eşleşmek zorunda kalacak.