Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Avery Bradley, 1-2 hafta yok

Los Angeles Lakers, guard Avery Bradley'in sağ bacağında saç çizgisi kırığı olduğunu ve 1-2 haftada yeniden değerlendirileceğini söyledi.

Los Angeles Lakers, guard Avery Bradley'in sağ bacağında saç çizgisi kırığı olduğunu ve 1-2 haftada yeniden değerlendirileceğini söyledi.

Bradley, 3 Kasım'da San Antonio Spurs guardı Dejounte Murray ile bir çarpışma sırasında bacağını sakatlamıştı.

Saç çizgisi kırığı, ağırlık taşımayan bir kemik olan, sağ bacağının fibüler kafasında bulunuyor. Sakatlık, Perşembe gecesi bir MR sonrasında tespit edilmişti. Bacağındaki ilk röntgenler negatif çıksa da, sakatlık Bradley'i rahatsız etmeye devam ettiğinden, takım bir MR çektirmişti.

Bradley yaz aylarında Los Angeles'la iki yıllığı 9.7 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı. Lakers ile oynadığı 10 maçta, Bradley ortalama 9.6 sayı, 3.2 ribaund, 1.8 asist ve 1.0 top çalma ile oynamıştı.