Akrep dizi konusu, Akrep son bölüm izle StarTV, canlı Akrep 6. bölüm izle

Canlı yayın Akrep dizisi bir çok hayran kitlesine ulaştı ve yaşananlar Akrep HD izle tek parça kesintisiz youtube olarak izleyebilirsiniz. 15 Ocak 2021 Cuma ekranlara gelecek olan Akrep dizisinde Evrim Alasya ve Demet Akbağ başrollerde oynuyor. Vatandaşların merak ettiği dizilerin başında gelen Akrep son bölüm StarTV HD full izle ile seyirciyle buluşuyor. Ekranların fenomen dizisi haline gelen 15 Ocak Cuma 6. bölüm Akrep StarTV HD izle full tek parça olarak yayınlanmaya başladı.

15 Ocak 2021 08:22
Akrep dizi konusu, Akrep son bölüm izle StarTV, canlı Akrep 6. bölüm izle
Akrep dizisinde yeni bölüm StarTV ekranlarında yayınlanacağı tarih belli oldu ve izleyenler son bölüm beklentisine girdi. Yeni bölüm Akrep 8 Ocak olarak belirlenen fragman ve tanıtım da yayınlandı. Sevilen dizi Akrep 6. bölüm tek parça canlı izle StarTV yayını 15 Ocak Cuma günü gerçekleşecek. Yapılan reyting ölçümlerinde de Akrep dizisi yüksek oranda izleyiciiyi kendisine çekerek son bölüm izle 6. bölüm yeni canlı izle yayın kesintisiz 6. bölüm Akrep saat kaçta? Akrep 6. bölüm ne zaman? Akrep yeni bölüm hangi kanalda, Akrep yeni bölüm nasıl izleyebilirim?
Her Cuma gününde olduğu gibi 15 Ocak 2021 Cuma günü Akrep Star TV'de saat 20:00'de yayınlanacak.

AKREP DİZİNİN KONUSU? AKREP DİZİSİ NE ANLATIYOR ANAFİKİR

Perihan (Demet Akbağ) kırk yıl önce kızını terk edip, zengin bir adamla evlenmiştir. Güzel bir hayata kaçarken arkasında bıraktığı kızı Ferda (Evrim Alasya) yıllar sonra Perihan'ı bulur. Buluşmaları kucaklaşmaya değil büyük bir savaşa sebep olur.

Yakanın ve yananın her gün yer değiştirdiği ana kız hesaplaşması tek bir soruyla başlar: "Neden beni terk ettin anne?"

AKREP YENİ BÖLÜM CANLI İZLE HD FULL YAYIN


AKREP YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?AKREP 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK KONUSU

Ferda annesine, Fikret'in avucunun içinde olduğunu söylüyor. Perihan, torununa sahip çıkıyor ve annesinin gerçek yüzünü ona göstermek için Fikret'e onu yakalatıyor. Perihan kızına savaş açıyor ve Fikret de Ferda'yı evden kovuyor.

AKREP DİZİ OYUNCULARI

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz

AKREP 5. BÖLÜM TEK PARÇA YOUTUBE FULL ÖZETYapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Erkan Birgören

Her Cuma günü olduğu gibi bugün de Akrep dizisi 5. bölüm tek parça link canlı izle reklamsız olarak seyircisiyle buluşacak.

TÜM BÖLÜMLER AKREP İZLEMEK İÇİN TIKLAYINAKREP 1. BÖLÜM ÖZETİ

Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

Daha fazla göster
yukarı ok