ShowTV Pazar Arıza canlı yayın 25. bölüm izle

Arıza yeni bölümünde Ali Rıza karakterinin başına gelenlerin anlatıldığı dizide 25. bölüm ShowTV'de televizyonda yayınlanacak. Arıza dizisi izle, Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza Show TV'de yeni bölüm izle olarak her Pazar yayınlanıyor ve bu hafta da ekranlarda olacak. 28 Şubat sevgililer gümünde 25. bölüm tek parça izle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölüm Arıza 25. bölüm canlı izle tek parça full yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak.

28 Şubat 2021 11:18
ShowTV Pazar Arıza canlı yayın 25. bölüm izle
Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Arıza dizisi 25. bölümünde de izleyiciyle buluşacak. Arıza saat kaçta ne zaman, Arıza son bölüm izle canlı, Arıza 28 Şubat 2021 Pazar saat kaçta hangi kanalda detayları haberimizden okuyabilirsiniz.  Show Arıza 28 Şubat 25. bölüm ekranlara geliyor ve vatandaşlar merakla bekliyor. Canlı yayın Arıza dizisinde bu bölüm yine çok heyecanlı macaraları ekranlara taşıyacak. 

Arıza ShowTV 25. Bölüm izle 28 Şubat 2021 Pazar günü saat 20:00'de yeni bölüm yayınlanacak.

ARIZA 25. BÖLÜM İZLE SHOW TV İÇİN TIKLAYIN

ARIZA SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Haşmet Ağa ile Ali Rıza'nın arasında gerilim dolu anların yaşandığı sahnede Haşmet, Halide'yi bulamadığı için Ali Rıza'ya sert tepki gösteriyor. Ali Rıza ise Halide'yi bulmak için her şeyi yapabileceğini ifade ederken, "Onlara istediklerini vereceğim." sözleri dikkat çekiyor. Ali Rıza'nın aklındaki plan ise büyük merak uyandırıyor.

Ali Rıza, Balaban'ı arayarak Halide'nin yerini öğrenmeye çalışır ama Balaban, Halide'yi kendisinin kaçırmadığını söyler. İhtiyar ise bu işin arkasında Balaban'ın olduğunu düşünür ve Burak'a, Balaban'ı kendisine getirmesini emreder. Halide, tutsak edildiği yerde karşısına çıkan Balaban'dan, ailesinin ölümüyle ilgili şimdiye kadar duymadığı şeyler duyar ve şoke olur. İhtiyar, Balaban'ı karşısına oturtur ama ona masada bir yer vermeye şimdilik niyetli değildir, ta ki Ali Rıza ve Halide'yi bekleyen sürprize şahit olana dek.

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın kaleme aldığı "Arıza"nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

ALİ RIZA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arıza son bölümünde Ali Rıza İhtiyar'la artık bir araya gelmiştir ve Balaban'ı bulacağına dair ona söz verir. Burak, abisinin babasını sattığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ali Rıza ise İhtiyar'la artık bir araya gelmiştir ve Balaban'ı bulacağına dair ona söz verir. Ali Rıza, Balaban'ı ararken, Balaban Halide'nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini gösterir. İhtiyar'ın öncülüğünde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni dönemde neler yapacaklarını kararlaştırırlar. Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğinin temellerini atmıştır. Babasıyla ilgili her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza'nın aklı ise iyiden iyiye karışır.

Ali Rıza İhtiyar'la artık bir araya gelmiştir ve Balaban'ı bulacağına dair ona söz verir. Burak, abisinin babasını sattığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ali Rıza ise İhtiyar'la artık bir araya gelmiştir ve Balaban'ı bulacağına dair ona söz verir. Ali Rıza, Balaban'ı ararken, Balaban Halide'nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini gösterir. İhtiyar'ın öncülüğünde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni dönemde neler yapacaklarını kararlaştırırlar. Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğinin temellerini atmıştır. Babasıyla ilgili her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza'nın aklı ise iyiden iyiye karışır.
SON BÖLÜM İZLE ARIZA

 


ARIZA 21. BÖLÜM ÖZETİ


Arıza 22. Bölümünde Halide'nin güzel sesiyle "Farketmeden" adlı parçayı seslendirdiği tanıtımda Ali Rıza ile birbirlerine olan aşk dolu bakışları büyük beğeni topluyor. Ali Rıza'nın evlilik teklifi heyecanla beklenirken, aşık çiftin yarın akşam ekrana gelecek romantik anları büyük merak uyandırıyor.

ARIZA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Vatandaşlar tarafından ilgiyle izlenen Arıza dizisi İstanbul'da Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerde çekiliyor.ARIZA KONUSU NEDİR?

Ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza'nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide'yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza'nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide'nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir.ARIZA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Tolga Sarıtaş'ın başrolünde oynadığı Arıza son bölüm ile birlikte yeni bölüm izle 25. bölüm hangi kanalda saat kaçta detayları ile ilgili gerçekler ortaya çıktı. Arıza yeni bölüm 25. bölüm izle Show TV'de ekran başında hayranları tarafından bekleniyor. Arıza 28 Şubat Pazar günü canlı yayın ShowTV yayınında Yeni bölüm Arıza 25. bölüm Pazar günü 28 Şubat tarihinde ShowTV ekranlarında yayınlanacak.

Daha fazla göster
yukarı ok