1
Sporx iPhone Uygulaması
Sporx.com'un yeni iPhone uygulamasıyla en güncel spor haberleri artık parmaklarınızın ucunda. Futbol, basketbol, tenis ve motor sporları başta olmak üzere en güncel spor haberleri, Türkiye ve Avrupa futbol liglerinden puan durumları, fikstürler ve canlı skorlar Sporx hızı ve kalitesiyle cebinizde. Geliştirilmiş Takımım bölümüyle, renklerine gönül verdiğiniz takımınızla ilgili tüm gelişmelerden çok hızlı bir şekilde haberdar olup ve karşılaşmalarını yakından takip edebilirsiniz. Geniş iddaa içeriği, video ve galerileriyle Sporx tüm spor ihtiyacınızı karşılayacak.

App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.
2
Sporx Android Uygulaması
Sporx'in iPhone uygulamasının ardından resmi Android uygulaması da yayınlandı. Artık Sporx'e ulaşmak her zamankinden daha kolay olacak!
3
Sporx Huawei App Gallery Uygulaması
Sporx'in iPhone ve Android uygulamalarının ardından resmi Huawei uygulaması da yayınlandı. Artık Sporx'e ulaşmak her zamankinden daha kolay olacak!
4
Sporx Mobil
Sporx'i telefonunuz için en uygun çözünürlükte hazırlanmış formatta takip etmek için telefonunuzdan m.sporx.com adresini yazmanız yeterli!

iPhone özel sitesi
Sporx mobil sitesi iPhone kullanıcılarını, cihazlarına özel hazırlanan bir site ile karşılıyor.

Her formatı destekliyoruz
İster Blackberry, ister başka bir telefon... Sporx Mobil sitesini kullandığınız cihazda uygun çözünürlükte göreceksiniz.

Güncel içeriğe anında ulaşın!
Mobil cihazınız ne olursa olsun, m.sporx.com'a girdiğinizde Sporx'in güncek içeriği sizi bekliyor olacak.
5
Sporx iPad Uygulaması
Sporx.com'un iPad uygulaması Sporx HD ile en gücel spor haberleri, alıştığınız Sporx kalitesi ve hızıyla artık iPad'inizle her zaman yanınızda.

Sporx Ipad uygulamasını App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.