Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA, takım antrenmanlarını bekletmek istiyor

NBA'in, takımların Orlando'daki Disney World'e gelene kadar takım antrenmanlarını bekletmeyi tercih ettikleri bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA'in, takımların Orlando'daki Disney World'e gelene kadar takım antrenmanlarını bekletmeyi tercih ettikleri bildirildi.

Lig, kendi çevresindeki KOVID-19 salgını olasılığını daha iyi kontrol edebileceğini ve en aza indirebileceğini düşünüyor.

NBA, takımları beklemeye zorlamakta başarılı olursa, Orlando'ya gelene kadar hiçbir antrenman kampı gerçekleşmeyecektir.

Lig yöneticileri, grup egzersizlerine Disney World'e gelmeden önce bir noktada izin verileceğini tahmin ediyorlar.

Bir GM, konuyla ilgili "Bir takvim belirlendikten sonra ligin bu planı gözden geçirmesini bekliyorum. Adam Silver aptal değil." şeklinde konuştu.