Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Myers: "Kevin Durant istediği anlaşmayı imzalayabilir"

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, takımın süperstarı Kevin Durant'in serbest oyuncu döneminde istediği anlaşmayı imzalayabileceğini söyledi.

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, takımın süperstarı Kevin Durant'in serbest oyuncu döneminde istediği anlaşmayı imzalayabileceğini söyledi.

Myers, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Bazı şeyleri pazarlık etmezsiniz. Bizde 10 sene daha kalmasını isterim. Kevin Durant'in geçtiğimiz sene bizim için yaptıklarına bakın, harika bir hizmet verdi. Ve istediği anlaşmayı imzalama hakkını kazandı. Sadece bir kontrat imzalamasını istiyorum. Mutlu olmasını, onu istediğimizi ve istediği kadar burada kalabileceğini bilmesini istiyorum. Bunu haketti. İstediğini yapabilir. Bunu uzunca pazarlık etmemek gerekir. Doğrusu hedefimiz, herkesi bir arada tutabilmek. Böylece puzzle'ın parçalarını daha iyi çözebiliriz."

Durant, önceki kontratında önemli bir kesinti yaparak kadroya dahil olmuştu. 1+1 kontratının ikinci yılında serbest kalma opsiyonunu kullanmayacağını da söylemişti.
7/24 NBA TÜRKİYE