Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Myers: "Kevin Durant istediği anlaşmayı imzalayabilir"

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, takımın süperstarı Kevin Durant'in serbest oyuncu döneminde istediği anlaşmayı imzalayabileceğini söyledi.

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, takımın süperstarı Kevin Durant'in serbest oyuncu döneminde istediği anlaşmayı imzalayabileceğini söyledi.

Myers, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Bazı şeyleri pazarlık etmezsiniz. Bizde 10 sene daha kalmasını isterim. Kevin Durant'in geçtiğimiz sene bizim için yaptıklarına bakın, harika bir hizmet verdi. Ve istediği anlaşmayı imzalama hakkını kazandı. Sadece bir kontrat imzalamasını istiyorum. Mutlu olmasını, onu istediğimizi ve istediği kadar burada kalabileceğini bilmesini istiyorum. Bunu haketti. İstediğini yapabilir. Bunu uzunca pazarlık etmemek gerekir. Doğrusu hedefimiz, herkesi bir arada tutabilmek. Böylece puzzle'ın parçalarını daha iyi çözebiliriz."

Durant, önceki kontratında önemli bir kesinti yaparak kadroya dahil olmuştu. 1+1 kontratının ikinci yılında serbest kalma opsiyonunu kullanmayacağını da söylemişti.
7/24 NBA TÜRKİYE